-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-09-04-002487-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291263
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43978239ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресі...×-
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, усунення аварії в житловому фонді, а саме поточний ремонт в житловій будівлі за адресою: вул. ХХХХ в м. Нікополь Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-04-002466-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291261
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ (техніч...×-
Технічне обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ (технічне обслуговування газопроводів та споруд на них)
- ID: UA-2026-09-04-002458-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291260
Комунальний заклад "Золотоніський академічний ліцей "Імпульс" Черкаської обласної ради"" ЄДРПОУ: 02138932ДК 021:2015: 50531200-8 Послуги з технічного обслуговування газових приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15840000-8 Какао: шоколад та цукрові кондитерські вироби (Какао)- ID: UA-2026-09-04-002485-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291259
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради ЄДРПОУ: 43930548ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне(папір офісний)- ID: UA-2026-09-04-002481-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291258
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДУНАЄВЕЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02004255ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Алюмінієвий ролет для вікон 1950х1280мм- ID: UA-2026-09-04-002473-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291255
Військова частина 3054 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 25575569ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаки безпеки- ID: UA-2026-09-04-002476-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291254
Іванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04394616ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Дружби в селі Хухра Охтирського району Сумсько...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Дружби в селі Хухра Охтирського району Сумської області
- ID: UA-2026-09-04-002484-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291253
Чернеччинська сільська рада ЄДРПОУ: 04389940ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів- ID: UA-2026-09-04-002467-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291252
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Азотні добрива- ID: UA-2026-09-04-002468-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291249
Гніванська міська рада ЄДРПОУ: 04326075ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Предмети для нагородження (Диплом (плакетка) дерев'яний)- ID: UA-2026-09-04-002464-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291248
Виконавчий комітет Прилуцької міської ради ЄДРПОУ: 04061814ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонний інвентар, посуд та кухонне приладдя для забезпечення функціонування харчоблоку Яс...×-
Кухонний інвентар, посуд та кухонне приладдя для забезпечення функціонування харчоблоку Ясногірського ліцею
- ID: UA-2026-09-04-002462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291247
ЯСНОГІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33213916ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 31220000-4 Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-04-002475-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291246
Військова частина А1065 ЄДРПОУ: 07735762ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення рідких побутових відходів- ID: UA-2026-09-04-002459-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291245
Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982577ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення спеціальних вантажів Ярмолинецьке надлісництво- ID: UA-2026-09-04-002465-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291244
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 08:00)
-