-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господар...×-
Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господарювання
- ID: UA-2026-09-03-002463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275937
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавки, стільці- ID: UA-2026-09-03-002467-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275932
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги- ID: UA-2026-09-03-002475-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275931
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради (ВОМСОЗ) ЄДРПОУ: 44258315ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-03-002487-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275929
КИЇВСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26303241ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічна установка Anya AY-A1000 нижня подача води- ID: UA-2026-09-03-002480-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275928
КП Міська стоматологічна поліклініка № 5 ЄДРПОУ: 05499046ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для прибирання- ID: UA-2026-09-03-002469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275927
КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334755ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
5011 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього о...×-
5011 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Заміна кронштейна кріплення рульової колонки - автомобіля Автобус державний номер ВХ 9452 ВВ))
- ID: UA-2026-09-03-002473-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275924
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні журнали- ID: UA-2026-09-03-002468-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275923
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні лампи розжарення (Світодіодна лампа 600х600)- ID: UA-2026-09-03-002462-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275922
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОБРИНЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995108ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та ремонт картриджів- ID: UA-2026-09-03-002471-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275920
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА №2" ЄДРПОУ: 44217609ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Макарони, Код ДК 021:2015: 15850000-1: Макаронні вироби»- ID: UA-2026-09-03-002477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275919
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370030ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прапор України- ID: UA-2026-09-03-002470-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275917
Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" ЄДРПОУ: 26234853ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Металопрокат в асортименті- ID: UA-2026-09-03-002465-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275916
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3042 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803684ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідроізоляція еластична двухкомпонентна СР-66 Ceresit, покрівельний та гідроізоляційний ма...×-
Гідроізоляція еластична двухкомпонентна СР-66 Ceresit, покрівельний та гідроізоляційний матеріал Єврорубероід ХКП 4 Ореол-1,4 кг/м2 рулон 10 м2
- ID: UA-2026-09-03-002457-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275913
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
0322 овочі- ID: UA-2026-09-03-002474-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275912
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -