-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
(ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів) Послуги з аварійного ремонту для автомобілів Hyundai
- ID: UA-2026-09-01-003641-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250507
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02005585ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний- ID: UA-2026-09-01-003644-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250506
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №4 "ОБРІЙ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31678827ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини в асортименті- ID: UA-2026-09-01-003637-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250503
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-09-01-003635-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250502
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-003638-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250501
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-09-01-003649-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250500
Військова частина А4804 ЄДРПОУ: 26624614ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюль- ID: UA-2026-09-01-003624-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250498
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Мийка, сифон)- ID: UA-2026-09-01-003626-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250495
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987913ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверт поштові немарковані С6 114х162 мм з підказом 50 шт.- ID: UA-2026-09-01-003632-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250494
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08564179ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-01-003645-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250493
Управління охорони здоров'я Луцької міської ради ЄДРПОУ: 05500670ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного с...×-
Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) площею 0.77 га на території Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області
- ID: UA-2026-09-01-003640-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250492
Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг для води (код ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби,...×-
Шланг для води (код ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-01-003630-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250491
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змивний бачок пластиковий- ID: UA-2026-09-01-003642-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250490
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 71630000-3 "Послуги з технічного огляду та випробовувань" (перевір...×-
ДК 021:2015 : 71630000-3 "Послуги з технічного огляду та випробовувань" (перевірка димових, вентиляціїних каналів та сигналізаторів загазованості в топочний
- ID: UA-2026-09-01-003631-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250489
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41083041ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги- ID: UA-2026-09-01-003628-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250488
Головне управління Держгеокадастру в Одеській області ЄДРПОУ: 39765871ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -