-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля свіжа продовольча, пізня, клас перший, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-01-011310-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258113
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Clomifene- ID: UA-2026-09-01-011306-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258112
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЦЕНТР РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ" МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 19400512ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканинні ролети- ID: UA-2026-09-01-011309-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258111
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо навчання у сфері публічних закупівель- ID: UA-2026-09-01-011308-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258110
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125289ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-01-011297-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258106
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАШ ДІМ БЕРЕЗНЯКИ" ЄДРПОУ: 38730076ДК 021:2015: 44100000-1 Конструкційні матеріали та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лампочки- ID: UA-2026-09-01-011302-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258105
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров'яна промислового та непромислового використання- ID: UA-2026-09-01-011296-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258104
Відокремлений структурний підрозділ "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету ЄДРПОУ: 00729209ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт в обсязі КР2 тягового трансформатору ОДЦЕ-5000/25 БМ-02 із заміною обмо...×-
Капітальний ремонт в обсязі КР2 тягового трансформатору ОДЦЕ-5000/25 БМ-02 із заміною обмоток
- ID: UA-2026-09-01-011301-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258103
ДК 021:2015: 50532200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансформаторівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Triptorelin- ID: UA-2026-09-01-011294-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258101
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЦЕНТР РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ" МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 19400512ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-01-011290-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258100
КУЛЕВЧАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) ЄДРПОУ: 35623180ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай 100г- ID: UA-2026-09-01-011303-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258099
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації)- ID: UA-2026-09-01-011299-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258097
ОКНП "Чернівецький обласний наркологічний диспансер" ЄДРПОУ: 43353243ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина брезентова- ID: UA-2026-09-01-011291-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258096
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне пальне, бензин А-95, газ скраплений- ID: UA-2026-09-01-011293-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258095
Державна установа "Черкаська фітосанітарна випробувальна лабораторія Держпродспоживслужби" ЄДРПОУ: 38469731ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підшипники (вальниці)- ID: UA-2026-09-01-011295-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258094
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-