-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір 80 г/м2- ID: UA-2026-09-03-001916-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275387
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №5 (ЯСЛА-САДОК) "ВИШЕНЬКА" М.ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244892ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навантаження, перевезення та розвантаження лісопродукції- ID: UA-2026-09-03-001927-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275386
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки медичні- ID: UA-2026-09-03-001941-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275385
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26191575ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінці затяжні 7,6х350 мм біла, скотч армований універсальний 50 ммх25м- ID: UA-2026-09-03-001925-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275383
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981587ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою- ID: UA-2026-09-03-001957-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275382
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення кошторисної документації на поточний ремонт приміщення Камінь-Кашир...×-
Послуги з виготовлення кошторисної документації на поточний ремонт приміщення Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: м. Камінь-Каширський, пл. Незалежності, 8 ( код ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2026-09-03-001926-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275381
Волинський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 05427482ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Беннзин А-95- ID: UA-2026-09-03-001932-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275379
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45312975ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-03-001929-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275378
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до тракторів в асортименті- ID: UA-2026-09-03-001922-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275375
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення аналітично-інформаційн...×-
Послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення аналітично-інформаційної системи "Місцеві бюджети рівня міста, району "2006"
- ID: UA-2026-09-03-001923-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275374
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ БІЛОКРИНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44091191ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба 0.9, Фарба 0.250- ID: UA-2026-09-03-001931-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275373
МКП "Енергоресурс" ЄДРПОУ: 32644469ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поховальні послуги, послуги ритуального характеру- ID: UA-2026-09-03-001912-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275371
Снігурівська міська рада ЄДРПОУ: 04056581ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Вища (L)- ID: UA-2026-09-03-001881-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275370
Заклад дошкільної освіти № 69 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061887ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання та обслуговування електромереж- ID: UA-2026-09-03-001901-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275369
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
за оренду приміщення- ID: UA-2026-09-03-001898-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275368
ВІДДІЛ ФІНАНСІВ ЄДРПОУ: 43976190ДК 021:2015: 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомостіЗавершена -