-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (євро 5) в талонах- ID: UA-2026-09-03-010557-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283944
Виконавчий комітет Володимирської міської ради ЄДРПОУ: 04051282ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Масло делфі престиж» Код ДК 021:2015: 09210000-4 - Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-010555-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283943
Дар’ївська сільська рада Херсонського району Херсонської області ЄДРПОУ: 04401374ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран шаровий 1/2. Арматура для змивного бачка універсальна з клапаном нижньої подачі 1/2...×-
Кран шаровий 1/2. Арматура для змивного бачка універсальна з клапаном нижньої подачі 1/2 4123 4780072578480. Поплавковий клапан подачі води ,1/2 пл. різьба 4723. Сифон для умивальника.
- ID: UA-2026-09-03-010570-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283942
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-09-03-010552-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283941
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03500074ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-010551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283939
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2...×-
«Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
- ID: UA-2026-09-03-010550-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283938
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО МОТОКОСИ- ID: UA-2026-09-03-010549-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283934
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-010546-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283930
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно (ДК 021:2015:44920000-5 - Вапняк, гіпс і крейда)- ID: UA-2026-09-03-010548-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283929
Ямпільський ліцей Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 23564981ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування програмного забезпечення КП "M.E.Doc (Модуль "Звітніст...×-
Послуги з адміністрування програмного забезпечення КП "M.E.Doc (Модуль "Звітність") з правом використання 12 місяців
- ID: UA-2026-09-03-010547-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283926
ПІВНІЧНО-ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЄДРПОУ: 45697703ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стусло, валік, щітка, віник- ID: UA-2026-09-03-010532-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283925
ДЗИҐІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13325904ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична вилка- ID: UA-2026-09-03-010542-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283922
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку)
- ID: UA-2026-09-03-010540-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283921
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини та матеріали до бензо- мототехніки дільниці благоустрою- ID: UA-2026-09-03-010539-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283919
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі- ID: UA-2026-09-03-010533-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283917
Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області ЄДРПОУ: 04408100ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -