-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини приміщень 1 поверху корпусу гаражів Ж-3 за адресою:м.Львів,вул. Ви...×-
Поточний ремонт частини приміщень 1 поверху корпусу гаражів Ж-3 за адресою:м.Львів,вул. Винниченка,16Е (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-09-02-010734-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269516
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради ЄДРПОУ: 25255072ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки з мікрофібри- ID: UA-2026-09-02-010750-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269515
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-010757-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269512
Комунальне підприємство теплових мереж м. Берестин ЄДРПОУ: 32464827ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із захоронення біологічних відходів: могила 2,2 м, оформлення договору, послуги по...×-
Послуги із захоронення біологічних відходів: могила 2,2 м, оформлення договору, послуги по катофалку, послуги, виготовлення труни 2м з внутр.оббивкой
- ID: UA-2026-09-02-010743-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269511
ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ" ЄДРПОУ: 05506595ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
код ДК 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги по поточному ремонту та сервісному обслуговуванню автомобіля Renault Lodgy)
- ID: UA-2026-09-02-010739-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269509
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000659ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультаційні послуги- ID: UA-2026-09-02-010740-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269507
КЗ ЛОР "Львівський обласний медичний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 22333618ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-02-010741-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269506
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані обладнання внутріш.елек...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані обладнання внутріш.електромереж
- ID: UA-2026-09-02-010714-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269502
Відокремлений структурний підрозділ "Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34114840ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телекомунікаційні кабелі та обладнання- ID: UA-2026-09-02-010730-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269500
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали / 33140000-3 Медичні матеріали (45923 — Набір...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали / 33140000-3 Медичні матеріали (45923 — Набір для трахеостомії багаторазового застосування/ R01050201РЕСПІРАТОРНІ І АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНІ ПРИСТРОЇ ТРАХЕОСТОМІЧНІ КАНЮЛІ І НАБОРИ, З МАНЖЕТОЮ, НЕАРМОВАНІ)
- ID: UA-2026-09-02-010732-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269498
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Хліб висівковий 0,500 кг- ID: UA-2026-09-02-010653-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269497
Військова частина А1479 ЄДРПОУ: 08642979ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Термометр технічний осьовий...×-
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Термометр технічний осьовий 0–120°С,Манометр вертикальний 0–10 бар, 1/4")
- ID: UA-2026-09-02-010720-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269495
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробі...×-
ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів. СХ.сол «Карамельне зернятко». Драже арахіс Фірмовий. Зефір «Ванільний аромат». Кекс «Бабусин кекс». Мафін «Мійкейк». Печево «повітряний десерт» Печево наполеон. Печево-сендвіч. Печево затяжне з льоном.Відповідно до договору № 13787/896 від 02.09.2026 року та додатків до нього. Додатково виділені кошти згідно рішення сімдесят дев’ятої сесії VІІІ скликання від 20 серпня 2026 року за № 13-79/2026 «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2026 рік.
- ID: UA-2026-09-02-010729-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269494
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вхідної групи 1 під.їзду по вул.Драгоманова,27 в м.Рівне з влаштуванням па...×-
Поточний ремонт вхідної групи 1 під.їзду по вул.Драгоманова,27 в м.Рівне з влаштуванням пандусу
- ID: UA-2026-09-02-010731-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269492
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44250562ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини та апарати спеціального призначення- ID: UA-2026-09-02-010725-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269491
ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ" ІМЕНІ ВІТАЛІЯ МАЛАХОВА ЄДРПОУ: 13699036ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначенняЗавершена -