-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофра d16- ID: UA-2026-08-31-003492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236787
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту найпростішого укриття зп адресою 23160, Вінницька обл., Жмерин...×-
Послуги з поточного ремонту найпростішого укриття зп адресою 23160, Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Станіславчик, вул.Задвірна, 74
- ID: UA-2026-08-31-003495-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236785
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
2495 Спеціалізована хімічна продукція (Рідина для склоочисників 20л.)- ID: UA-2026-08-31-003494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236783
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Випробування балонів- ID: UA-2026-08-31-003491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236782
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська клінічна лікарня" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02005763ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричне приладдя - універсальна стійка для інвертора та АКБ- ID: UA-2026-08-31-003484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236781
Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Сумській області ЄДРПОУ: 34743411ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обмежувач вантажопідіймання кранів- ID: UA-2026-08-31-003481-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236778
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювач частоти- ID: UA-2026-08-31-003467-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236777
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Старовірівської сільської ради Берестинського району Харківської області ЄДРПОУ: 45243891ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріт т/о ф1.2 мм - 50кг.- ID: UA-2026-08-31-003486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236776
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-003479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236775
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розподіл електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-003489-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236774
Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку ЄДРПОУ: 03188139ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля господарських товарів- ID: UA-2026-08-31-003471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236772
Лешнівський заклад дошкільної освіти Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 22354017ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереже...×-
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Володимира Терещенка, буд.15, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-08-31-003483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236769
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання витратних матеріалів до комп'ютерної техніки (картридж лазерний Canon071)- ID: UA-2026-08-31-003477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236767
Фінансовий відділ Фурсівської сільської ради ЄДРПОУ: 44145922ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання доступу в режимі он- лайн до електронних баз наукової та науково-технічн...×-
Послуги з надання доступу в режимі он- лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів ( ДК 021:2015 ДК 021:2015:72320000-4 – Послуги, пов’язані з базами даних.)
- ID: UA-2026-08-31-003476-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236766
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва ЄДРПОУ: 38945657ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 5 - Послуги з організації гарячого харчуванн...×-
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 5 - Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1 лот 5 – 1 послуга
- ID: UA-2026-08-31-003488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236764
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -