-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак поліуретановий двохкомпонентний на водній основі- ID: UA-2026-09-01-003914-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250768
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ КІВЕРЦІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43375352ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2026-09-01-003912-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250766
Державне підприємство "Українські спеціальні системи" ЄДРПОУ: 32348248ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-003910-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250763
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-09-01-003902-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250759
Комунальний заклад загальної середньої освіти «Гімназія № 23 Хмельницької міської ради» ЄДРПОУ: 22775807ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-09-01-003909-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250757
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стакан пластиковий одноразовий 180/100- ID: UA-2026-09-01-003913-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250756
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роутер, медіаконвертер- ID: UA-2026-09-01-003898-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250755
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41919831ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари для проведення ремонтних робіт господарським способом в приміщення закла...×-
Господарчі товари для проведення ремонтних робіт господарським способом в приміщення закладів освіти (грунтовка)
- ID: UA-2026-09-01-003880-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250754
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВК ГЕЛЬМЯЗІВСЬКОЇ С/Р ЄДРПОУ: 43982491ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-01-003897-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250752
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр масляний- ID: UA-2026-09-01-003887-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250751
ЗНАМ'ЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ II-III-IV ПРОФІЛЮ ЄДРПОУ: 03190343ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланідас 2000 експрес, 1000мл + дозатор, бут/для рук, Бланідас 300 №300 таб, бан /дихлорци...×-
Бланідас 2000 експрес, 1000мл + дозатор, бут/для рук, Бланідас 300 №300 таб, бан /дихлорцианурова к-та, Бланідас 300 гранули 2,68г №370, стіки
- ID: UA-2026-09-01-003886-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250749
СТУДЕНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35150696ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інвертор (перетворювач) DC-AC- ID: UA-2026-09-01-003861-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250748
Військова частина A1215 ЄДРПОУ: 07799207ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе курятини код за ЄЗС ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо- ID: UA-2026-09-01-003899-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250746
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
навчання з охорони праці- ID: UA-2026-09-01-003891-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250744
БЕРЕСТЕЧКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03188180ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Швелер)- ID: UA-2026-09-01-003894-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250743
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -