-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні, печиво- ID: UA-2026-09-02-007203-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266000
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ № 14 ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803042ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лакофарбова продукція, мастики, праймери та інша супровідна хімічна продукція- ID: UA-2026-09-02-007209-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265999
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994669ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з ремонту та технічного обслуговування електророзподільного обладнання систем вну...×-
«Послуги з ремонту та технічного обслуговування електророзподільного обладнання систем внутрішнього живлення мереж освітлення та силових мереж, ремонту електричної техніки», згідно ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2026-09-02-007204-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265998
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" М. КРЕМЕНЧУКА ЄДРПОУ: 38742846ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –39830000-9 – Продукція для чищення (миючий засіб для посуду, миючий засіб )- ID: UA-2026-09-02-007206-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265995
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання продукції для нагородження- ID: UA-2026-09-02-007210-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265994
Гуманітарний відділ Зимнівської сільської ради ЄДРПОУ: 44054715ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги на площі Галицькій м.Хирів Хирівської міської територіа...×-
Поточний ремонт комунальної дороги на площі Галицькій м.Хирів Хирівської міської територіальної громади Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-007197-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265993
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірки для забору капілярної крові- ID: UA-2026-09-02-007192-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265991
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37899694ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 13:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за а...×-
Роботи з технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 52/1 в кількості 1 (одна) одиниця»
- ID: UA-2026-09-02-007189-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265989
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання фарби- ID: UA-2026-09-02-007195-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265987
Карпатський біосферний заповідник ЄДРПОУ: 00276104ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварюванн...×-
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Напівавтомат зварювальний, Апарат для плазмового різання або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-02-007184-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265983
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту- ID: UA-2026-09-02-007181-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265982
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленова продукція для пакування відходів (пакети для сміття). ДК 021:2015: 19640000-...×-
Поліетиленова продукція для пакування відходів (пакети для сміття). ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
- ID: UA-2026-09-02-007187-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265981
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-02-007196-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265980
ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організаціно - технічного забезпечення проведення культурно-мистецького заходу- ID: UA-2026-09-02-007185-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265979
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронни- ID: UA-2026-09-02-007175-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265978
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -