-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брус, плита OSB- ID: UA-2026-09-01-007657-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254468
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-007623-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254467
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БРУСИЛІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 03881478ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Академіка Філіппова, 46/19, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-01-007645-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254465
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Атракуріум, розчин для ін'єк...×-
Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2,5 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Рокуронію бромід, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл
- ID: UA-2026-09-01-007631-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254464
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТАРОКОЗАЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02007650ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 15:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереже...×-
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Володимира Терещенка, буд.12, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-09-01-007641-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254462
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція IEETek Singo 3000 3200W 2048Wh- ID: UA-2026-09-01-007640-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254461
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Б. Хмельницького, с.Пільний Мукарів, Кам'я...×-
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Б. Хмельницького, с.Пільний Мукарів, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області
- ID: UA-2026-09-01-007638-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254460
Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 44471937ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали бензин А-95 (талони)- ID: UA-2026-09-01-007652-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254459
Харківська державна академія дизайну і мистецтв ЄДРПОУ: 02071145ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення н...×-
Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів), та такими, що не є небезпечними, які утворюються в результаті господарської діяльності установи
- ID: UA-2026-09-01-007636-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254458
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42906383ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньо...×-
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти )
- ID: UA-2026-09-01-007644-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254457
Відокремлений структурний підрозділ "Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 26446762ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-007619-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254455
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Стрічка конвеєрна гумово-тканинна 2М-800-4-БКНЛ-65-3-1-В ГОСТ 20-85- ID: UA-2026-09-01-007602-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254454
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів ДК 021...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів ДК 021:2015: 34330000-9 “Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів”
- ID: UA-2026-09-01-007559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254453
А5025 ЄДРПОУ: 26640381ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Макарівському ліцеї- ID: UA-2026-09-01-007603-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254451
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова...×-
Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова інформація, згідно ДК 021:2015 код 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
- ID: UA-2026-09-01-007604-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254449
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняЗавершена -