-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рюкзак шкільний,пакет-майка- ID: UA-2026-09-03-007485-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280918
Заболотцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04372537ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі.- ID: UA-2026-09-03-007487-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280917
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЄДРПОУ: 02004953ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 65110000-7 Розподіл води (Водопостачання та водовідведення по об'єкту про...×-
ДК 021:2015 65110000-7 Розподіл води (Водопостачання та водовідведення по об'єкту провулок Надії Світличної, 3)
- ID: UA-2026-09-03-007486-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280916
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі сухі- ID: UA-2026-09-03-007484-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280915
Хмельницький заклад дошкільної освіти №52 "Золотий півник"Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 22772022ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшет Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 8/128Gb Gray (SM-X130NZAEEUC)- ID: UA-2026-09-03-007450-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280914
Військова частина А4010 ЄДРПОУ: 26630907ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пояси запобіжні лямкові та стропи- ID: UA-2026-09-03-007481-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280911
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарункові набори (подарунки для 90+, ювіляри)- ID: UA-2026-09-03-007489-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280910
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інформаційний кабель- ID: UA-2026-09-03-007474-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280909
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Анкер хімічний KEM-PSF 300 мл- ID: UA-2026-09-03-007477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280908
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30990215ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-03-007470-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280902
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинської селищної ради Берестинського району Харківської області" ЄДРПОУ: 38831532ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті твердих порід- ID: UA-2026-09-03-007478-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280901
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА" ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34262833ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
вентиляційне обладнання- ID: UA-2026-09-03-007468-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280900
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засоб...×-
"Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 66510000-8 - Страхові послуги)
- ID: UA-2026-09-03-007469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280899
Державна установа "Шепетівська виправна колонія (№ 98)" ЄДРПОУ: 08564788ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-007467-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280898
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка (пакування 20 кг).- ID: UA-2026-09-03-007463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280897
Роздільнянська районна державна лікарня ветеринарної медцини ЄДРПОУ: 00703061ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -