-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-003283-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250144
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)- ID: UA-2026-09-01-003274-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250143
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь генератора Chevrolet Niva, Патрубки радіатора Chevrolet Niva- ID: UA-2026-09-01-003281-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250141
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743499ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів- ID: UA-2026-09-01-003277-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250139
Управління охорони здоров'я Луцької міської ради ЄДРПОУ: 05500670ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло селянське в тубах 73%, 2 кг; 15530000-2: Вершкове масло за ДК 021:2015- ID: UA-2026-09-01-003279-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250137
Опорний заклад освіти "Боярський академічний ліцей ім. Євгена Коновальця" Боярської міської ради ЄДРПОУ: 25667194ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тр...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП "КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" у Печерському адміністративному районі м. Києва
- ID: UA-2026-09-01-003267-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250133
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво Марі...×-
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво Марія, печиво)
- ID: UA-2026-09-01-003262-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250132
ПЕЧЕНІЖИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563403ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товари- ID: UA-2026-09-01-003250-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250130
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівської селищної ради ЄДРПОУ: 43915074ДК 021:2015: 03221270-9 ОгіркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги), а також посл...×-
Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги), а також послуги, пов’язані технологічно з електронними комунікаційними послугами (код за ДК 021:2015 «72410000-7: Послуги провайдерів»)
- ID: UA-2026-09-01-003248-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250129
Нетішинська міська військова адміністрація Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 45349345ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-003258-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250125
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (мишка)- ID: UA-2026-09-01-003263-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250122
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ЛЕГІОН" ЄДРПОУ: 42931865ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай ( ДК 021:2015-15860000-4 Кава, чай та супутня продукція)- ID: UA-2026-09-01-003252-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250121
ДК 021:2015: 15863000-5 ЧайЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 — Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-01-003264-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250119
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії ( код ДК 021:2015-65310000-9)- ID: UA-2026-09-01-003259-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250118
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03494592ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги з розповсюдження офіційних електронних текстів наукової документації- ID: UA-2026-09-01-003266-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250117
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -