-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз-40 (червоний) 10л.- ID: UA-2026-09-03-010717-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284109
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-09-03-010719-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284107
ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампадка- ID: UA-2026-09-03-010716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284106
Відділ культури та туризму Володарської селищної ради ЄДРПОУ: 43929883ДК 021:2015: 39270000-5 Вироби релігійного призначенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підложка під ламінат- ID: UA-2026-09-03-010720-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284105
Обознівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190366ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Допоміжне екіпірування.- ID: UA-2026-09-03-010715-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284104
ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання миючих засобів.- ID: UA-2026-09-03-010709-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284101
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб цільнозерновий з...×-
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб цільнозерновий з пшеничного борошна, хліб житньо-пшеничний)
- ID: UA-2026-09-03-010711-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284098
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "МИРГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА АНДРІЙОВИЧА ЗУБКОВСЬКОГО МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22548709ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паперові рушники- ID: UA-2026-09-03-010703-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284096
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02141012ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник – 312100...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл» (автомати, резетки)
- ID: UA-2026-09-03-010700-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284093
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson EcoTank L3250 Wifi- ID: UA-2026-09-03-010699-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284092
Інститут геологічних наук ЄДРПОУ: 05417182ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-03-010695-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284091
БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34010870ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Кутики)- ID: UA-2026-09-03-010705-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284090
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор пісок- ID: UA-2026-09-03-010706-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284089
Яворівський НВК "ЗДО-ПШ" ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 30909763ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-010692-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284088
Полицька виправна колонія №76 ЄДРПОУ: 08564370ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів- ID: UA-2026-09-03-010698-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284086
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -