-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по заправці та відновленню картриджів- ID: UA-2026-09-03-014457-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287799
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15110000-2 М’ясо- ID: UA-2026-09-03-014458-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287798
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби різні- ID: UA-2026-09-03-014453-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287793
ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способо (код...×-
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способо (код ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали)
- ID: UA-2026-09-03-014450-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287792
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коров’яче питне пастеризоване з масовою часткою жиру не нижче 3,2% для закладів осв...×-
Молоко коров’яче питне пастеризоване з масовою часткою жиру не нижче 3,2% для закладів освіти Острицької сільської ради (код ДК 021:2015: 15510000-6 – Молоко та вершки)
- ID: UA-2026-09-03-014448-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287791
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту тепло-та водомереж (крани та вентилі)- ID: UA-2026-09-03-014449-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287790
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сумка для ноутбука DEFENDER (26086) Lit 15,6" у рамках реалізації міської цільової пр...×-
Сумка для ноутбука DEFENDER (26086) Lit 15,6" у рамках реалізації міської цільової програми "ЯМаріуполь. Освіта" на 2026-2028 роки
- ID: UA-2026-09-03-014446-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287789
Департамент освіти Маріупольської міської ради ЄДРПОУ: 02142862ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарон- ID: UA-2026-09-03-014445-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287788
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поштового звязку та організації перевезення великогабаритних відправлень за кодом...×-
Послуги поштового звязку та організації перевезення великогабаритних відправлень за кодом ДК 021:2015:64110000-0 Поштові послуги
- ID: UA-2026-09-03-014444-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287787
БОБРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41879071ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання матеріальних ці...×-
Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання матеріальних цінностей, згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 44210000-5 Конструкції та їх частини
- ID: UA-2026-09-03-014441-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287786
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Карти пам'яті; Накопичувачі HDD- ID: UA-2026-09-03-014439-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287784
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-014438-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287783
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15530000-2 - Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-014440-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287782
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Свинина; Курятина- ID: UA-2026-09-03-014437-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287781
Заклад дошкільної освіти с.Уланів комунальної власності Уланівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 39533524ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Захищені носії особистих ключів- ID: UA-2026-09-03-014435-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287780
ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняЗавершена -