-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий, сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-03-014922-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288257
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль технічна- ID: UA-2026-09-03-014920-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288255
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 22372541ДК 021:2015: 34927100-2 Дорожня сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції- ID: UA-2026-09-03-014918-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288254
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів (кейтеринг)- ID: UA-2026-09-03-014917-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288253
Більшівцівський ліцей Більшівцівської селищної ради ЄДРПОУ: 23804729ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2026-09-03-014919-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288252
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйце столове- ID: UA-2026-09-03-014916-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288251
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення спортзалу ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської рад...×-
Поточний ремонт приміщення спортзалу ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
- ID: UA-2026-09-03-014915-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288250
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36339698ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крем-мило, мило господарське- ID: UA-2026-09-03-014914-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288249
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля- ID: UA-2026-09-03-014913-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288248
Комунальне підприємство "Муніципальна служба правопорядку" Покровської міської ради Донецької області ЄДРПОУ: 42955430ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкарська фарба- ID: UA-2026-09-03-014911-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288246
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (какао) ЄЗС ДК 021:2015:15840000-8 какао- ID: UA-2026-09-03-014909-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288244
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024: НК 031:202...×-
Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024: НК 031:2024: U020302 - Сечовідні стенти з петлею на обох кінцях), Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024 НК 031:2024: U020302 - Сечовідні стенти з петлею на обох кінцях), Ендоскопічний кошик (НК 024:2023 44333 Кошик для видалення каменів із сечового міхура одноразового використання НК 031:2024 U090101 КОРЗИНИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ ІЗ СЕЧОВОГО МІХУРА), Ендоскопічний кошик (НК 024:2023 44333 Кошик для видалення каменів із сечового міхура одноразового використання НК 031:2024 U090101 КОРЗИНИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ ІЗ СЕЧОВОГО МІХУРА), Напрямний провідник (НК 024:2023: 46691 Ендоскопічний провідник одноразового застосування; код НК 031:2024: U0601 УРОЛОГІЧНІ НАПРАВЛЯЮЧІ ДРОТИ, ГІДРОФІЛЬНІ), Кожух доступу в сечовід з аспіраційним каналом (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри), Кожух доступу в сечовід (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри), Кожух доступу в сечовід (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри)
- ID: UA-2026-09-03-014908-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288243
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар для полів та кортів- ID: UA-2026-09-03-014907-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288242
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 1 ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 32553644ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-014905-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288241
ДНЗ "ЗГУРІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02544626ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-09-03-014904-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288240
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -