-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільна документація- ID: UA-2026-09-03-008451-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281863
КЗ Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради ЄДРПОУ: 20407838ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катридж для Canon i-Sensys MF-3010;Катридж для CanonLaserJet Pro M15a- ID: UA-2026-09-03-008461-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281862
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 37430000-1 – (Інвентар для бойових мистецтв)- ID: UA-2026-09-03-008361-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281861
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 37430000-1 Інвентар для боксуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 14:15)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські матеріали- ID: UA-2026-09-03-008449-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281858
КЗ Центр надання соціальних послуг Городківської сільської ради ЄДРПОУ: 44059603ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-008459-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281857
Комунальне некомерційне підприємство "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради ЄДРПОУ: 01991872ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24960000-1 хімічна продукція різна (мішки для пакування відходів, руккавиці нітрилові, кре...×-
24960000-1 хімічна продукція різна (мішки для пакування відходів, руккавиці нітрилові, крем-мило, запаска для швабри)
- ID: UA-2026-09-03-008443-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281856
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №32 "Солов'ятко" Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 41303197ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прожектор- ID: UA-2026-09-03-008450-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281852
Відділ культури Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 40284891ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентилятор Домовент 100 С1- ID: UA-2026-09-03-008446-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281851
Державна установа "Казанківська виправна колонія (№93)" ЄДРПОУ: 08564044ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери флізелінові- ID: UA-2026-09-03-008440-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281850
ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр ДМ 05100 - 0,6 МПа -1,6 - 01М, манометр ДМ 05160 - 0,6 МПа - 1,6 - 01М; 38420000-...×-
Манометр ДМ 05100 - 0,6 МПа -1,6 - 01М, манометр ДМ 05160 - 0,6 МПа - 1,6 - 01М; 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-008429-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281847
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців (правнича допомога)- ID: UA-2026-09-03-008430-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281846
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль Renault Logan- ID: UA-2026-09-03-008438-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281845
ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 15:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади (Теплові гармати)- ID: UA-2026-09-03-008419-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281844
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 07:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок- ID: UA-2026-09-03-008428-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281842
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДМИТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23545535ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-03-008432-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281841
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -