-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрочайник Ardesto EKL-F300W- ID: UA-2026-09-01-009470-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256285
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (крупа манна, крохмаль кукурудзяний)- ID: UA-2026-09-01-009474-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256283
РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 26359075ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Білизна,1л., засіб для миття підлоги- ID: UA-2026-09-01-009466-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256282
Шабівська сільська рада Білгород-Дністровського району ЄДРПОУ: 04378043ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне палива в талонах- ID: UA-2026-09-01-009468-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256281
КП " Вапнярський ККП" ЄДРПОУ: 13302872ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини (Коларгол фарба для тонометрії)
- ID: UA-2026-09-01-009463-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256280
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів- ID: UA-2026-09-01-009464-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256279
Болехівська міська рада Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 04054270ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-01-009467-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256278
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж вугільний, Мембрана Ecocoft 75 GPD, Картридж спресоване вугілля, Картридж з суміш...×-
Картридж вугільний, Мембрана Ecocoft 75 GPD, Картридж спресоване вугілля, Картридж з сумішшю Ekomix D531 Ecosoft 2,5*10,Картридж волокноEcosoft 2,5*20 Картридж волокноEcosoft 4,5*20, Картридж мотузка Ecosoft 4,5*20
- ID: UA-2026-09-01-009460-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256277
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 37562344ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-01-009459-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256276
Березнянський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26224122ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове 73,0% жирності без домішок- ID: UA-2026-09-01-009457-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256275
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №4 "ОБРІЙ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31678827ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ентомологічне обладнання- ID: UA-2026-09-01-009461-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256274
ПРИРОДНИЙ ЗАПОВІДНИК "ДНІПРОВСЬКО-ОРІЛЬСЬКИЙ" ЄДРПОУ: 02040038ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з переоформлення сертифіката про акредитацію Замовника (напряму підготовки, спеціа...×-
послуги з переоформлення сертифіката про акредитацію Замовника (напряму підготовки, спеціальності), код ДК 021:2015 (CPV) : 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
- ID: UA-2026-09-01-009456-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256273
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стакани одноразові, 180 мл. за кодом ДК 021-2015- 39222120-1 Стакани одноразового викорис...×-
Стакани одноразові, 180 мл. за кодом ДК 021-2015- 39222120-1 Стакани одноразового використання
- ID: UA-2026-09-01-009458-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256272
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 39222120-1 Стакани одноразового використанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вироби спеціального призначення для об’єкту: “Нове будівництво споруди подвійного призначе...×-
Вироби спеціального призначення для об’єкту: “Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття по вул. ** в м. Шептицький Львівської області”
- ID: UA-2026-09-01-009401-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256268
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0200 ЄДРПОУ: 33158337ДК 021:2015: 39230000-3 Вироби спеціального призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі в кабінет фізики ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський...×-
Меблі в кабінет фізики ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету фізики двомісний, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний для навчального кабінету фізики, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
- ID: UA-2026-09-01-009430-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256267
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-