-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна- ID: UA-2026-09-03-003143-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276611
Житомирська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909950ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі паніровочні (ДК 021: 2015 15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочни...×-
Сухарі паніровочні (ДК 021: 2015 15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-09-03-003153-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276610
КЗ "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266346ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "Українська бух...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "Українська бухгалтерська система УБС" (код 48440000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2026-09-03-003147-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276607
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Устилузької міської ради ЄДРПОУ: 44370088ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обов’язкового страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуга з обов’язкового страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-003154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276604
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова ЄДРПОУ: 02066753ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Мамаївському НВК- ID: UA-2026-09-03-003149-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276603
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15330000-0 оброблені фрукти та овочі (сухофрукти, родзинки)- ID: UA-2026-09-03-003140-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276602
П'ятиднівська гімназія Устилузької міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 23019048ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар за кодом ДК 021:2015 15830000-5 Цукор і супутня продукція.- ID: UA-2026-09-03-003134-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276601
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-03-003138-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276600
Білоцерківський центр надання соціальних послуг та соціальної інтеграції дітей та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 03191578ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібники- ID: UA-2026-09-03-003132-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276599
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43936655ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 Знаряддя (віник, запаска, кий)- ID: UA-2026-09-03-003133-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276598
ЗАБРОДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334583ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту трубопроводів опалення, холодного водопостачання житлового буд...×-
Послуга з поточного ремонту трубопроводів опалення, холодного водопостачання житлового будинку за адресою вул. Лисенка 4
- ID: UA-2026-09-03-003141-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276597
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 21% жирності 400 г, йогурт 2,5% жирності 150г- ID: UA-2026-09-03-003142-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276596
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні- ID: UA-2026-09-03-003131-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276595
Відокремлений структурний підрозділ "Кам'янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості НУХТ" ЄДРПОУ: 33880119ДК 021:2015: 39515440-1 Вертикальні жалюзіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦОЗ-26П_207_ВО: Код ДК 021:2015 - 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань (...×-
ЦОЗ-26П_207_ВО: Код ДК 021:2015 - 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань (Послуги з повірки законодавчо-регульованих засобів вимірювальної техніки, контролю вихідних параметрів обладнання, калібрування засобів вимірювальної техніки (або випробувального обладнання), контроль метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки)
- ID: UA-2026-09-03-003136-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276594
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (рукавички Долоні трикотажні робо...×-
ДК 021:2015 "18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (рукавички Долоні трикотажні робочі помаранчеві з пвх Котон Лайт 10 клас)
- ID: UA-2026-09-03-003139-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276593
Кам'янська міська рада ЄДРПОУ: 24604168ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -