-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:80340000-9 Послуги у сфері спеціальної освіти (корекційно-розвиткові занят...×-
Код ДК 021:2015:80340000-9 Послуги у сфері спеціальної освіти (корекційно-розвиткові заняття, корекція розвитку)
- ID: UA-2026-09-02-011083-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269852
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ БЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44098857ДК 021:2015: 80340000-9 Послуги у сфері спеціальної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72310000-1 Послуги з обробки даних (Доступ до середовища розгортання інформаційно комуніка...×-
72310000-1 Послуги з обробки даних (Доступ до середовища розгортання інформаційно комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Реєстр юридичних осіб, які здійснюють діяльність з посіву, вирощування та переробки конопель для промислових цілей»)
- ID: UA-2026-09-02-011065-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269851
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37508596ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фітоменадіон, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл (ДК 021:2015:33600000-6 Фармацев...×-
Фітоменадіон, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл (ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-09-02-011080-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269849
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Черні...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
- ID: UA-2026-09-02-011086-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269848
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукава HYPRESS 2SN dn12 (L1810 DKR 5/8" DKR 5/8" 90 )- ID: UA-2026-09-02-011081-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269847
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНЬВОДОПОСТАЧ" ЄДРПОУ: 36242300ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканини поплін,котон, штапель та тканина костюмна- ID: UA-2026-09-02-011067-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269846
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-09-02-011079-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269845
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-09-02-011073-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269843
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт МАФ "Читальна арка" ву...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт МАФ "Читальна арка" вул. Моторного скв. Депутатський, м. Лозова, Харківської області)
- ID: UA-2026-09-02-011078-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269842
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-011071-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269841
Середня загальноосвітня школа № 60 м. Львова ЄДРПОУ: 22350315ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із супроводженнята обслуговування комп'ютерної програми АПК "Місцевий бю...×-
Послуги із супроводженнята обслуговування комп'ютерної програми АПК "Місцевий бюджет система "Logicа"
- ID: UA-2026-09-02-011069-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269839
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення додаткових камер відеоспостереження- ID: UA-2026-09-02-011063-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269836
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Налаштування інтернет мережі- ID: UA-2026-09-02-011060-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269835
Бориславська дитяча школа мистецтв ЄДРПОУ: 23971189ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світильники- ID: UA-2026-09-02-011100-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269833
Відділ освіти Іванківської селищної ради ЄДРПОУ: 44031188ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700:2015 (Київська область)- ID: UA-2026-09-02-011064-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269831
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-