-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (В.Олексин) (Послуги з р...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (В.Олексин) (Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки ДК 021:2015 - 50530000-9)
- ID: UA-2026-09-02-008955-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267754
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22820000-4 Бланки (грамоти)- ID: UA-2026-09-02-008954-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267753
Відділ освіти Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 43932985ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сода харчова (400 г)- ID: UA-2026-09-02-008970-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267751
ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини за кодом CPV за ДК 021:2015-34310000-3 (Свічки запалення)- ID: UA-2026-09-02-008965-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267748
комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 01982591ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скарифікатори Волес- ID: UA-2026-09-02-008969-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267747
Комунальне некомерційне підприємство "Глинянська міська лікарня" Глинянської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44070522ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-008963-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267746
Відділ культури Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 41846458ДК 021:2015: 44831100-5 МастикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Космонавтів в с. Телелинці Станіславчицької т...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Космонавтів в с. Телелинці Станіславчицької територіальної громади
- ID: UA-2026-09-02-008956-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267743
Станіславчицька сільська рада ЄДРПОУ: 04330450ДК 021:2015: 45233140-2 Дорожні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Іграшки- ID: UA-2026-09-02-008962-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267741
Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області ЄДРПОУ: 41527468ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники Б 52- ID: UA-2026-09-02-008941-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267740
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички поліестер- ID: UA-2026-09-02-008949-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267735
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція, призначена для нагородження- ID: UA-2026-09-02-008958-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267731
Рубіжанська міська військова адміністрація Сіверськодонецького району Луганської області ЄДРПОУ: 44779753ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дихлофос- ID: UA-2026-09-02-008942-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267730
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-09-02-008909-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267729
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спринцівка типу Б виконання 1, розміру 0- ID: UA-2026-09-02-008959-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267728
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22645921ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Жалюзі вертикальні віконні із монтажем- ID: UA-2026-09-02-008952-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267727
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-