-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
арматура трубопровідна- ID: UA-2026-09-03-007589-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281173
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ножиці дитячі- ID: UA-2026-09-03-007748-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281172
Заболотцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04372537ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки для Захищеного автоматизов...×-
послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки для Захищеного автоматизованого технологічного комплексу
- ID: UA-2026-09-03-007720-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281170
ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 13:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поручень. Код ДК 021-2015 (CPV)44210000-5 - Конструкції та їх частини- ID: UA-2026-09-03-007751-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281169
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44221200-7 Двері- ID: UA-2026-09-03-007755-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281167
Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей ЄДРПОУ: 25910789ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
випускний механізм- ID: UA-2026-09-03-007741-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281166
ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ П'ЯДИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566867ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плівка з пластифікованого ПВХ прозора та жорстка- ID: UA-2026-09-03-007685-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281163
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикова продукція (двері)- ID: UA-2026-09-03-007750-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281162
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компресор для кондиціонера- ID: UA-2026-09-03-007749-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281161
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панель LED, світильник LED лінійний- ID: UA-2026-09-03-007738-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281158
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44104781ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проєктно-кошторисної документації за об'єктом: "Нове будівництво зах...×-
Коригування проєктно-кошторисної документації за об'єктом: "Нове будівництво захисних споруд на об'єктах критичної інфраструктури АТ "ОДЕСЬКА ТЕЦ". Група будівель берегової насосної. Коригування"
- ID: UA-2026-09-03-007740-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281157
Акціонерне товариство "Одеська ТЕЦ" ЄДРПОУ: 05471158ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізолента.- ID: UA-2026-09-03-007737-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281156
Роздільнянська районна державна лікарня ветеринарної медцини ЄДРПОУ: 00703061ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення димохідної труби та твердопаливного котла опалення- ID: UA-2026-09-03-007728-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281150
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області ЄДРПОУ: 26286152ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж засобів сигналізації- ID: UA-2026-09-03-007733-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281147
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Ромашка" Маловисківської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 34219044ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки для прибирання- ID: UA-2026-09-03-007721-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281146
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -