-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 – 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вмикання) за ініціативою замовника)
- ID: UA-2026-09-04-012247-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300934
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22983575ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Філе-кусок товстолобика заморожене- ID: UA-2026-09-04-012254-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300933
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015-18140000-2 аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-04-012253-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300930
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консталтингові послуги з оцінки транспортних засобів MAN LF 8/6 д.н. АВ374Е та IVECO MAGIR...×-
Консталтингові послуги з оцінки транспортних засобів MAN LF 8/6 д.н. АВ374Е та IVECO MAGIRUS 120-23 AW д.н. АВ 039 Е (ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
- ID: UA-2026-09-04-012245-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300929
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
БФП Canon PIXMA G2416 (2313C053)- ID: UA-2026-09-04-012235-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300926
Військова частина А5018 ЄДРПОУ: 26640056ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі та роз’єми- ID: UA-2026-09-04-012255-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300923
Військова частина А4355 ЄДРПОУ: 26632832ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр оливний ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікац...×-
Фільтр оливний ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
- ID: UA-2026-09-04-012252-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300920
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грейдерування доріг комунальної власності Комарнівської міської ради Львівського району Ль...×-
Грейдерування доріг комунальної власності Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-012264-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300919
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка, вимикач- ID: UA-2026-09-04-012250-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300917
Коледж хореографічного мистецтва "Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря" ЄДРПОУ: 30382088ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Батарея універсальна НОСО 20000 mAh 22.5W- ID: UA-2026-09-04-012248-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300915
Військова частина А1376 ЄДРПОУ: 26614840ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів Головного управління ДПС у Запорізькій області
- ID: UA-2026-09-04-012244-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300914
Головне управління ДПС у Запорізькій області ЄДРПОУ: 44118663ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зовнішній жорсткий диск 3.5”20ТВ Оne Touch Desktop External Drive with Hub Seagate, або ек...×-
Зовнішній жорсткий диск 3.5”20ТВ Оne Touch Desktop External Drive with Hub Seagate, або еквівалент
- ID: UA-2026-09-04-012243-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300913
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-012233-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300912
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-012237-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300911
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ "АГРОНОМІЧНА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЙ з ФІЗИКИ, РОБОТОТЕХНІКИ, 3D-МОДЕЛЮВАННЯ та ХІМІЇ, БІО...×-
КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЙ з ФІЗИКИ, РОБОТОТЕХНІКИ, 3D-МОДЕЛЮВАННЯ та ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ
- ID: UA-2026-09-04-012249-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300908
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36550008ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-