-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контей...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Перевірка роботи котлових насосів та мережевих насосів, тестування коректного функціювання системи опалення з заданими параметрами, перевірка з'єднань електричного обладнання котельні та теплових пунктів)
- ID: UA-2026-08-31-001315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234633
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ" ЄДРПОУ: 33311890ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейн...×-
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресoю: м. Днiпро, прoсп. Дмитра Явoрницькoгo, буд. 20
- ID: UA-2026-08-31-001316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234632
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трибуна для виступів- ID: UA-2026-08-31-001317-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234629
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани- ID: UA-2026-08-31-001323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234627
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої - 19 найм...×-
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої - 19 найменувань (72 шт.) (Колба 20ВВ ITALL - 1 шт.; Картридж 20ВВ поліпропіленовий - 1 шт.; Кран ППР Ф 25 - 3 шт.; Американка ППР ф25х3/4зр - 3 шт.; Кран 1/2вз RAFTEC - 2 шт.; Футорка 1"х3/4 - 2 шт.; Футорка1/2х1/4 - 3 шт.; Манометр - 3 шт.; Муфта ППР ф20х1/2зр - 2 шт.; Муфта ППР ф20х1/2вр - 3 шт.; Муфта ППР ф 32x1" - 2 шт.; Коліно ППР Ф 25 вн - 2 шт.; Редукція ППР Ф32Х25 вн - 2 шт.; Редукція ППР Ф25Х20вн - 6 шт.; Кріплення ППР Ф25 - 15 шт.; Трійник ППР Ф25Х25Х25 - 8 шт.; Коліно ППР Ф25х90* - 12 шт.; Коліно ППР Ф25х45* - 2 шт.; Муфта ППР Ф25 - 2 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-001318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234626
Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради ЄДРПОУ: 01981477ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вата Бинт Марля Л\пластир Напальник Ватні палочки Рукавички Перекись водню- ID: UA-2026-08-31-001327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234625
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 "39290000-1 - Фурнітура різна" (Дошка аудиторна магнітно-маркерна ст...×-
ДК 021-2015 "39290000-1 - Фурнітура різна" (Дошка аудиторна магнітно-маркерна стаціонарна, 1 робоча поверхня (300*100 см))
- ID: UA-2026-08-31-001321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234624
Відділ освіти Болградської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 44047320ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода- ID: UA-2026-08-31-001324-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234623
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по страхуванню автотранспорту- ID: UA-2026-08-31-001325-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234622
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПЕРЕЩЕПИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42674505ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мусорні корзини (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому...×-
Мусорні корзини (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-001313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234620
Ріпкинська селищна рада ЄДРПОУ: 04412583ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання одягу, взуття, м'якого інвентарю і обладнання для учнів з числа дітей-сиріт...×-
Придбання одягу, взуття, м'якого інвентарю і обладнання для учнів з числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування
- ID: UA-2026-08-31-001312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234619
ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k...×-
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k.c. MКПП-6
- ID: UA-2026-08-31-001311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234618
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина- ID: UA-2026-08-31-001308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234616
ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання та атестації машиністів генераторних установок- ID: UA-2026-08-31-001307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234615
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 40210751ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос водяний паливний Е-2 ТАТА 613, Насос паливний дв. ЗМЗ-406 Газель, Соболь + прокл. (з...×-
Насос водяний паливний Е-2 ТАТА 613, Насос паливний дв. ЗМЗ-406 Газель, Соболь + прокл. (за кодом ДК 021:2015 42120000-6 — Насоси та компресори)
- ID: UA-2026-08-31-001306-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234614
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -