-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне марки ДГ(13-100)- ID: UA-2026-08-31-000343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233587
УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562935ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пресс-волл 3,00*2,80 м- ID: UA-2026-08-31-000348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233585
ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з орга...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі): ЛОТ 5 - Послуги з організації гарячого харчування учнів у Луквицькій гімназії «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
- ID: UA-2026-08-31-000351-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233584
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рукомийник підлоговий з нержавіючої сталі- ID: UA-2026-08-31-000338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233580
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-08-31-000333-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233579
Кременчуцька гімназія №26 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 24830500ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи.- ID: UA-2026-08-31-000336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233578
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОВИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44145409ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 -71320000-7 Послуги з інженерного проектування- ID: UA-2026-08-31-000331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233576
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
посуд для шкільної їдальні- ID: UA-2026-08-31-000329-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233575
ОПОРНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ОРІЄНТИР" ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26337731ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гідравлічна олива, гальмівна рідина- ID: UA-2026-08-31-000313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233574
Військова частина Т0460 ЄДРПОУ: 26641995ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизельне пальне, бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-000335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233573
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт д...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Молодіжна (від буд. №3) до вул. Берегова в с. Клубівці Тисменицької міської ради Івано-Франківської області"
- ID: UA-2026-08-31-000332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233572
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем
- ID: UA-2026-08-31-000339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233571
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Регулятори промислові- ID: UA-2026-08-31-000327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233570
Вінницька філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45165321ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації кави-пе...×-
Код ДК 021:2015:55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації кави-перерви під час проведення молодіжного регіонального форуму)
- ID: UA-2026-08-31-000328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233569
Департамент молодіжної політики та спорту, розвитку територій і роботи з внутрішньо переміщеними особами Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40236209ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа ДК 021:...×-
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа ДК 021:2015-72310000-1 Послуги з обробки даних
- ID: UA-2026-08-31-000326-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233568
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37861807ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -