-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термометр- ID: UA-2026-09-04-005645-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294399
Сереховичівська сільська рада ЄДРПОУ: 04332851ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 44480000-8 - Товар – Протипожежне обладнання різне (пожежний рукав)- ID: UA-2026-09-04-005629-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294390
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича ЄДРПОУ: 02071240ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання миючих та господарських товарів- ID: UA-2026-09-04-005638-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294389
Державний історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви" ЄДРПОУ: 02223902ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заправки картриджа- ID: UA-2026-09-04-005636-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294383
Фінансовий відділ Великолюбінської селищної ради ЄДРПОУ: 43942438ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда (вапно гашене для потреб Плав'янської по...×-
ДК 021:2015-44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда (вапно гашене для потреб Плав'янської початкової школи Свалявської міської ради)
- ID: UA-2026-09-04-005630-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294382
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА КУЛЬТУРИ СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44634286ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальмівні колодки, диск гальмівний- ID: UA-2026-09-04-005634-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294380
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26191575ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/віде...×-
Послуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/відео фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху «HOAG-50» у модифікації «HOAG-50/1» із серійним номером 003-01/21 за ДК 021:2015 : 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
- ID: UA-2026-09-04-005626-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294379
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей епоксидний, двохкомпонентний- ID: UA-2026-09-04-005623-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294377
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №1" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 30311923ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-04-005624-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294374
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної...×-
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" "Люкс" пакет обслуговування з правом використання (Модуль "Звітність")
- ID: UA-2026-09-04-005618-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294372
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби різні ДК 021: 2015 39525000-8- ID: UA-2026-09-04-005619-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294371
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області ЄДРПОУ: 20409796ДК 021:2015: 39525000-8 Готові текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки медичних документів- ID: UA-2026-09-04-005615-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294370
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА ЄДРПОУ: 02214225ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Каналізаційне обладнання- ID: UA-2026-09-04-005616-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294369
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 39350000-0 Каналізаційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-04-005611-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294368
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИСОЧАНСЬКЕ 2» БУДЖАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40993228ДК 021:2015: 31500000-1 Освітлювальне обладнання та електричні лампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали ( журнал реєстрації аналі...×-
ДК 021:2015 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали ( журнал реєстрації аналізів та їх результатів ЗАГАЛЬНОКЛІНІЧНІ, журнал реєстрації аналізів та їх результатів БІОХІМІЧНІ, журнал обліку процедур, журнал обліку хворих в стаціонарі, лабораторний реєстр журнал ТБ 04/1, журнал руху стаціонарних хворих, журнал обліку фактично отриманих і використаних лікарських засобів та мед виробів Дод 7 100 л, журнал обліку фактично отриманих і використаних лікзасобів та мед виробів Дод 7 200 л)
- ID: UA-2026-09-04-005614-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294366
Комунальне некомерційне підприємство "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995249ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -