-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з організації заходів активного відпочинку групі ветеранів війни та членів...×-
Надання послуг з організації заходів активного відпочинку групі ветеранів війни та членів їх сімей
- ID: UA-2026-09-01-002681-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249558
Комунальна установа "Центр соціального обслуговування" Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 36719019ДК 021:2015: 79952000-2 Послуги з організації заходівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт комплекту спортивних матів - комплекту зону приземлення для акробатичної д...×-
поточний ремонт комплекту спортивних матів - комплекту зону приземлення для акробатичної доріжки
- ID: UA-2026-09-01-002687-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249556
Управління освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 02144660ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди Ук...×-
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
- ID: UA-2026-09-01-002683-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249555
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери з чорнилом для принтера EPSON- ID: UA-2026-09-01-002692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249554
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№4)" ЄДРПОУ: 08563323ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини (автоскло автобуса Еталон А08116 Ш00040) для ремонту автомобільного транспорту...×-
Запчастини (автоскло автобуса Еталон А08116 Ш00040) для ремонту автомобільного транспорту закладів освіти Ставищенської громади, (Ставищенський ліцей №1, АІ2465РХ )
- ID: UA-2026-09-01-002684-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249553
Відділ освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 44060781ДК 021:2015: 14820000-5 СклоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-09-01-002680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249551
ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочий одяг- ID: UA-2026-09-01-002679-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249550
ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні прилади для розділення та ідентифікації мікропластику згідно з класифікатором...×-
Лабораторні прилади для розділення та ідентифікації мікропластику згідно з класифікатором продукції та послуг ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, а саме Індикаторний папір РН 0-14 (100 шт в пак)
- ID: UA-2026-09-01-002678-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249549
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02125473ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лазурь, емаль акрілова- ID: UA-2026-09-01-002669-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249546
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45602344ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари в асортименті- ID: UA-2026-09-01-002673-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249545
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40226468ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери OSH-09FRH3- ID: UA-2026-09-01-002674-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249543
Кам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04349550ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали обліку роботи- ID: UA-2026-09-01-002670-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249542
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дверей підвалу багатоквартирного житлового будинку №19 по вул. Молодіжній...×-
Поточний ремонт дверей підвалу багатоквартирного житлового будинку №19 по вул. Молодіжній в селищі Меліоративне Самарівського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-01-002671-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249541
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-01-002662-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249540
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мінівалик малярний, ручка для валика- ID: UA-2026-09-01-002676-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249539
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -