-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (побутова хімія)- ID: UA-2026-09-01-011555-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258361
Комунальне Некомерційне Підприємство "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району ЄДРПОУ: 05481104ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Живильні середовища, диски з антибіотиками- ID: UA-2026-09-01-011554-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258360
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького ЄДРПОУ: 00492990ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак акриловий, Затверджувач для лаків, Емаль, Фарба 2К- ID: UA-2026-09-01-011553-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258359
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-01-011550-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258356
ГРАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. О. МЕЛЬНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234296ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний (офісний) А4; Скріпки 28мм; Скоби 24/6; Діркопробивач (ДК 021:2015: 30190...×-
Папір ксероксний (офісний) А4; Скріпки 28мм; Скоби 24/6; Діркопробивач (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) (ФОП Станинець В.М. - Договір № 55-26 від 18.08.2026р.)
- ID: UA-2026-09-01-011551-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258355
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор білий кристалічний- ID: UA-2026-09-01-011548-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258354
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для резервного електроживлення (гібридний інвертор та акумуляторні бат...×-
Комплект обладнання для резервного електроживлення (гібридний інвертор та акумуляторні батареї)
- ID: UA-2026-09-01-011545-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258352
Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу" ЄДРПОУ: 13659731ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники для Головурівського закладу дошкільнї освіти " Журавлик" (за кодом...×-
Світильники для Головурівського закладу дошкільнї освіти " Журавлик" (за кодом ДК 021:2015:31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура)
- ID: UA-2026-09-01-011544-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258349
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації- ID: UA-2026-09-01-011542-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258348
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003600ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-011541-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258347
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-01-011543-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258346
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо...×-
код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон, Газ нафтовий скраплений, талон)
- ID: UA-2026-09-01-011540-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258345
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ" ЄДРПОУ: 45751498ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогурт питний; Сметана- ID: UA-2026-09-01-011539-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258344
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сік "Ранок" мультимікс 1 л, сік "Ранок "яблуко-виноград 1 л без цукру- ID: UA-2026-09-01-011538-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258343
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (Бланідас)
- ID: UA-2026-09-01-011537-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258342
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -