-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з технічного обслуговування засобів дистанційної передачі даних- ID: UA-2026-08-31-003270-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236559
ЮРКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418653ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термометр ТС-7 М1- ID: UA-2026-08-31-003273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236558
Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 04382518ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа жарочна 3-х секційна- ID: UA-2026-08-31-003261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236555
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення виконавчої топогеодезичної зйомки по об'єкту: Капітальний ремонт зовнішн...×-
Виготовлення виконавчої топогеодезичної зйомки по об'єкту: Капітальний ремонт зовнішньої мережі водопроводу по вул. О. Довженка від вул. Д. Бабія до вул. Брацлавської в м. Вінниці
- ID: UA-2026-08-31-003255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236554
Департамент міського господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 03363988ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організаційно-технічні послуги щодо забезпечення художнього виконання концертної програми...×-
Організаційно-технічні послуги щодо забезпечення художнього виконання концертної програми артистами
- ID: UA-2026-08-31-003265-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236553
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 31440000-2 Акумуляторні батареї (АКБ 6-СТ 100 A1 VOLTA POWER ITSELF)- ID: UA-2026-08-31-003264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236552
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту швидкостемірів ЗСЛ-2М з проведенням повірки, ремонт та перевір...×-
Послуги з поточного ремонту швидкостемірів ЗСЛ-2М з проведенням повірки, ремонт та перевірка клапана електропневматичного (автостопа) типу ЕПК-150И тепловозів
- ID: UA-2026-08-31-003260-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236551
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж ( Налаштування комп'ютерної м...×-
ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж ( Налаштування комп'ютерної мережі )
- ID: UA-2026-08-31-003246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236546
ВІДДІЛ ОСВІТИ САРАНЧУКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42406274ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код 15820000-2 по ДК 021:2015 – Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і конд...×-
Товар - код 15820000-2 по ДК 021:2015 – Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво, вафлі). РПЗ: 10.63.
- ID: UA-2026-08-31-003252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236545
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-003283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236544
Комунальне некомерційне підприємство "Дубровицька міська лікарня" Дубровицької міської ради ЄДРПОУ: 01999788ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал бракеражу готових страв;Журнал контролю стану здоров’я;Журнал бракеражу сирої проду...×-
Журнал бракеражу готових страв;Журнал контролю стану здоров’я;Журнал бракеражу сирої продукції;Журнал обліку виконання норм ЗЗСО; Журнал обліку санітарного стану харчоблоку;Журнал контролю шкідників;Журнал обліку відходів;Журнал реєстрації відносної вологості;Журнал приготування миючих та дезинфікуючих ;Журнал реєстрації перевірок ,зг.коду ДК 021:2015 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали
- ID: UA-2026-08-31-003249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236543
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для лісогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-003250-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236541
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія)- ID: UA-2026-08-31-003247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236540
Головне управління Національної поліції в Луганській області ЄДРПОУ: 40108845ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по ДК 021:2015 50320000-4 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування перс...×-
Послуги по ДК 021:2015 50320000-4 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп`ютерів" (Ремонт персонального комп`ютера Dell)
- ID: UA-2026-08-31-003248-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236539
Залозецька селищна рада ЄДРПОУ: 04396437ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молочні продукти- ID: UA-2026-08-31-003237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236538
ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продуктиАктивна -