-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сидіння,стільці та супутнівироби і частини до них- ID: UA-2026-09-03-005807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279239
ДПТНЗ "Стрийське вище художнє професійне училище" ЄДРПОУ: 02545809ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації- ID: UA-2026-09-03-005806-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279237
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обстеження димових та вентиляційних каналів (на наявність нормативної тяги) та герметичне...×-
Обстеження димових та вентиляційних каналів (на наявність нормативної тяги) та герметичне під'єднання димовивідних патрубків
- ID: UA-2026-09-03-005810-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279235
ПАСІЧНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЛІСОВА КАЗКА" ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38026233ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щебінь фр.5-20, пісок- ID: UA-2026-09-03-005808-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279234
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-03-005800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279232
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТУРБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21723820ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба,рибне філе та інше м'ясо риби морожені (хек, хек філе зі шкіркою)- ID: UA-2026-09-03-005798-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279231
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-005780-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279228
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "АНАНЬЇВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЛІЦЕЙ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20994698ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хризантеми, соняшник, сухоцвіт- ID: UA-2026-09-03-005796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279226
КУ КУ"Центр надання соціальних послуг" Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 44104630ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційно-інформаційні послуги з виготовлення завдання на проектування: "Нове бу...×-
Консультаційно-інформаційні послуги з виготовлення завдання на проектування: "Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення в Крупецькій територіальній громаді"
- ID: UA-2026-09-03-005797-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279225
Крупецька сільська рада Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387496ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт-емаль- ID: UA-2026-09-03-005795-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279224
ФІЛІЯ "ЛІСОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45136971ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Державний технічний контроль об'єктів міського електротранспорту, що знаходиться на б...×-
Державний технічний контроль об'єктів міського електротранспорту, що знаходиться на балансі Замовника
- ID: UA-2026-09-03-005781-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279223
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль Hyundai Elantra Active АТ або еквівалент- ID: UA-2026-09-03-005801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279221
ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички робочі- ID: UA-2026-09-03-005789-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279219
Державне некомерційне підприємство "Всеукраїнський лікувально-реабілітаційний центр "Циблі"" ЄДРПОУ: 05480766ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки- ID: UA-2026-09-03-005783-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279217
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Медзаклад" за рівнем Експертус Медзаклад PRO 12міс. (Класифікація за ДК 021-2015: 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних)
- ID: UA-2026-09-03-005791-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279216
КП "КНП "Тетіївський ЦПМСД" ЄДРПОУ: 41964879ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -