-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
набори для творчості- ID: UA-2026-09-02-011628-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270378
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44332864ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмо...×-
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмоструменевим методом), а саме вул.Південна в с.Оброшине Львівського району Львівської області.
- ID: UA-2026-09-02-011610-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270376
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічного паспорту на будівлю навчального корпусу №6 ЗУНУ за адресою: м. Тер...×-
Виготовлення технічного паспорту на будівлю навчального корпусу №6 ЗУНУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Олени Теліги, 8
- ID: UA-2026-09-02-011627-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270375
Західноукраїнський національний університет ЄДРПОУ: 33680120ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення автотранспортних засобів (далі - АТЗ) з товарами або АТЗ, що є товара...×-
Послуги з розміщення автотранспортних засобів (далі - АТЗ) з товарами або АТЗ, що є товарами, в місці доставки за адресою: м. Харків, вул. Беркоса, 27
- ID: UA-2026-09-02-011614-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270373
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратний ключ безпеки- ID: UA-2026-09-02-011598-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270372
Черкаська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911119ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 39140000-5 Меблі для дому- ID: UA-2026-09-02-011623-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270371
Комунальне підприємство "Дарницьке лісопаркове господарство" ЄДРПОУ: 03359635ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали Код ДК 021:2015 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо...×-
Пально-мастильні матеріали Код ДК 021:2015 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
- ID: UA-2026-09-02-011609-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270370
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного забезпечення заходу- ID: UA-2026-09-02-011621-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270368
ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Теплова завіса- ID: UA-2026-09-02-011604-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270365
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини системи опалення Щасливського закладу дошкільної освіти (ясла-с...×-
Капітальний ремонт частини системи опалення Щасливського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Ромашка" Пристоличної сільської ради по вул. Лесі Українки, 5 в с. Щасливе Бориспільського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-011607-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270364
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради ЄДРПОУ: 43946694ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-011606-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270362
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26078206ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-02-011592-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270359
Опорний заклад "Смідинський ліцей" ЄДРПОУ: 41499525ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:0420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічн...×-
ДК 021:2015:0420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (послуги з поточного ремонту медичного обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-011583-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270355
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Сумської міської ради ЄДРПОУ: 03083133ДК 021:2015: 50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електротехнічна шафа для зовнішнього використання- ID: UA-2026-09-02-011169-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270354
Військова частина Т0460 ЄДРПОУ: 26641995ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021:2015:44220000-8-Столярні вироби...×-
Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021:2015:44220000-8-Столярні вироби
- ID: UA-2026-09-02-011575-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270353
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ ЄДРПОУ: 38281967ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-