-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення каналізаційних труб/колекторів (ДК 021:2015:90470000-2 Послуги з чищення...×-
Послуги з чищення каналізаційних труб/колекторів (ДК 021:2015:90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)
- ID: UA-2026-09-03-011793-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285177
ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб з суміші житнього і пшеничного борошна- ID: UA-2026-09-03-011807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285175
БІЛОЗІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24354725ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-03-011802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285174
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-03-011790-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285173
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" М. ТОРЕЦЬКА ЄДРПОУ: 37522155ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції(паприка, куркума, ванільний цукор)- ID: UA-2026-09-03-011791-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285172
КЗ Хмельницький заклад дошкільної освіти №33 «Джерельце» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216536ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи газопостачання та газового обладнання- ID: UA-2026-09-03-011792-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285171
Тиврівська селищна рада ЄДРПОУ: 04326201ДК 021:2015: 50531200-8 Послуги з технічного обслуговування газових приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Універсальний силіконовий герметик Lacrysil прозорий 280 мл.- ID: UA-2026-09-03-011760-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285170
ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-03-011789-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285168
ГОЛЬМЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЗКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37343197ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Композитна сітка для проведення ремонтних робіт господарським способом згідно ДК 021:2015...×-
Композитна сітка для проведення ремонтних робіт господарським способом згідно ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника за кодом 44310000-6 Вироби з дроту
- ID: UA-2026-09-03-011777-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285166
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ НЕВРОЛОГІЇ, ПСИХІАТРІЇ ТА НАРКОЛОГІЇ ІМЕНІ П.В. ВОЛОШИНА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012148ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 31530...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 31530000-0 — Частини до світильників та освітлювального обладнання (лампи, прожектори, світильники)
- ID: UA-2026-09-03-011759-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285164
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка вагів)- ID: UA-2026-09-03-011780-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285158
БРОВАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25657563ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-09-03-011779-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285156
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники Vestum LED – 2 шт., швидкозшивачі пластикові з прозорим верхом(перфор.)-100 шт...×-
Світильники Vestum LED – 2 шт., швидкозшивачі пластикові з прозорим верхом(перфор.)-100 шт., конверт самоклейкий-DL(110х220) 10 шт.білий-2 пачки.
- ID: UA-2026-09-03-011786-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285155
УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43748064ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної інвентаризації будівель і споруд та виготовлення технічних паспортів,...×-
Послуги з технічної інвентаризації будівель і споруд та виготовлення технічних паспортів, внесення відомостей в ЄДЕССБ
- ID: UA-2026-09-03-011781-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285154
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗАПОВІДНИКА "СТАРОДАВНІЙ ВОЛОДИМИР" У М.ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ ЄДРПОУ: 26276627ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цегла керамічна- ID: UA-2026-09-03-011785-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285153
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -