-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сосиски- ID: UA-2026-09-01-011064-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257872
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки з логотипом.- ID: UA-2026-09-01-011065-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257871
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС "ЧЕРЬОМУШКИ" ЄДРПОУ: 35303278ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-011066-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257870
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж Epson WF-5690 (C13T865140) Black- ID: UA-2026-09-01-011063-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257869
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини для військової техніки (спеціального призначення)- ID: UA-2026-09-01-010926-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257868
Військова частина А2943 ЄДРПОУ: 24973457ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Затирка фуга код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»- ID: UA-2026-09-01-011048-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257866
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджу Vinga Canon 712/725 (V-L-C712A) 1500 стор.- ID: UA-2026-09-01-011060-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257865
ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)- ID: UA-2026-09-01-011057-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257864
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03500016ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморізи- ID: UA-2026-09-01-011061-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257863
МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ЄДРПОУ: 26532832ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 (CPV): 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (...×-
Код за ДК 021-2015 (CPV): 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Меблі для облаштування пункту незламності (Крісло-шезлонг, бордовий колір)
- ID: UA-2026-09-01-011058-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257861
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач- ID: UA-2026-09-01-011062-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257859
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ ЦЕНТР" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32631821ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення рекламно-інформаційних матеріалів- ID: UA-2026-09-01-011055-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257858
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 92210000-6 Послуги радіомовленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд- ID: UA-2026-09-01-011053-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257857
Комунальна установа "Місцева пожежна охорона" Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 41834114ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%,...×-
Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
- ID: UA-2026-09-01-011052-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257856
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги для перевезення учасників навчально-тренувального збору збірної команд...×-
Транспортні послуги для перевезення учасників навчально-тренувального збору збірної команди України з пара спортивних танців серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату до міжнародних змагань з 14 вересня по 29 вересня 2026 року
- ID: UA-2026-09-01-011050-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257855
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -