-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканинні штори- ID: UA-2026-08-31-005012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238304
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-005011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238303
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промивки системи опалення, гідравлічне випробування системи опалення за адресою: м. Рівне,...×-
Промивки системи опалення, гідравлічне випробування системи опалення за адресою: м. Рівне, вул. Борисенка Олександра,7
- ID: UA-2026-08-31-005009-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238302
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ВІНРАБ розчин для ін'єкцій, не менш ніж 200 МО/мл, по 5 мл у флаконах, по 1 флакону у...×-
ВІНРАБ розчин для ін'єкцій, не менш ніж 200 МО/мл, по 5 мл у флаконах, по 1 флакону у картонній коробці (МНН Rabies, immunoglobulin, ДК 021: 2015 33650000-1) ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-005004-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238300
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986173ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Делегування доменного імені- ID: UA-2026-08-31-005003-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238298
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Редуктор низ, щеплення, ніж, карбюратор, поршень, свічка- ID: UA-2026-08-31-004994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238297
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з технічного обслуговування локальної мережі.- ID: UA-2026-08-31-005006-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238296
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка- ID: UA-2026-08-31-005001-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238294
ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав нап-всмок ПВХ 102мм- ID: UA-2026-08-31-005007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238292
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ІЗЮМА" ЄДРПОУ: 34978610ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 3/1 на вулиці Якуба Кола...×-
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 3/1 на вулиці Якуба Коласа в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-31-004998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238291
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Установка для стикової сварки труб пластикових Basic-355-V0 - 230V з комп. вкл для труб d...×-
Установка для стикової сварки труб пластикових Basic-355-V0 - 230V з комп. вкл для труб d 125-315 з напівавтоматичним керуванням або еквівалент (42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2026-08-31-004997-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238290
Дніпровська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45087207ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран д.2 латунний, Американка д.2, Згін у зборі, Різьба д.2- ID: UA-2026-08-31-004999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238288
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з аварійно-відновлювальних робіт кабельної лінії 0,4 кВт- ID: UA-2026-08-31-004993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238287
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран шаровий 1/2” вв кб 602 SANTAN PREMIUM- ID: UA-2026-08-31-004995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238286
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор, ванільний цукор- ID: UA-2026-08-31-004992-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238285
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -