-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-03-007381-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280816
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради" ЄДРПОУ: 38636516ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари (туалетний папір)- ID: UA-2026-09-03-007395-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280815
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лабораторних діагностичних досліджень. ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікуваль...×-
Проведення лабораторних діагностичних досліджень. ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
- ID: UA-2026-09-03-007376-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280812
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виставкова конструкція- ID: UA-2026-09-03-007386-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280810
Відділ культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44045543ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-09-03-007348-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280800
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-007370-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280799
КП "Тульчинкомунсервіс" ЄДРПОУ: 32097195ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Франтішка Крала, 69, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-03-007358-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280796
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова Булгур (Полтавська)- ID: UA-2026-09-03-007351-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280795
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 15%, 0,370кг, Молокія, Йогурт білий 1,6% 0,9кг, Кефір 2,5%, 0,9кг Молокія- ID: UA-2026-09-03-007363-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280793
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова Булгур (Харківська)- ID: UA-2026-09-03-007360-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280789
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коректори- ID: UA-2026-09-03-007353-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280788
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 30192160-0 КоректориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Драбина 3-х секц. розкл. "ОЛІМП Посилена" 3x12 ( 44420000-0 Будівельні товари)- ID: UA-2026-09-03-007352-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280787
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Дружківської міської ради ЄДРПОУ: 37937247ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання компостерів для спортивного орієнтування для КЗПО «ЦДЮТ «Гармонія» Новопільської...×-
Придбання компостерів для спортивного орієнтування для КЗПО «ЦДЮТ «Гармонія» Новопільської сільської ради
- ID: UA-2026-09-03-007349-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280786
ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка автомобільна- ID: UA-2026-09-03-007350-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280785
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 04382895ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор бензиновий трьохфазний- ID: UA-2026-09-03-007342-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280783
ДОВЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26119017ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -