-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамки для нагородження з метою реалізації заходів в рамках міської програми розвитку освіт...×-
Рамки для нагородження з метою реалізації заходів в рамках міської програми розвитку освіти на 2024-2026 роки
- ID: UA-2026-09-03-011650-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285035
Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій і моніторингу ЄДРПОУ: 22607760ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-03-011651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285033
КНП "ЦПМСД Чижівської сільської ради" ЄДРПОУ: 38006758ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник, шпаклівка, герметік- ID: UA-2026-09-03-011644-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285030
ДЗИҐІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13325904ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-011635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285027
Закарпатська ОДА ЄДРПОУ: 00022496ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Городнянське надл...×-
Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Городнянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 2 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 3 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво)
- ID: UA-2026-09-03-011645-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285026
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-011612-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285025
Довбиський ліцей Довбиської селищної територіальної громади ЄДРПОУ: 20407904ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпагат поліпропіленовий, 100 гр - 2 шт.- ID: UA-2026-09-03-011616-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285023
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПИРЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40216329ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка програмного забезпечення визначення параметрів детекторів- ID: UA-2026-09-03-011638-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285021
ДУ "ІГНС НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 23521345ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горщики (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний сл...×-
Горщики (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 19520000-7 Пластмасові вироби)
- ID: UA-2026-09-03-011643-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285020
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарея універсальна ColorWay 30000 mAh (31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2026-09-03-011636-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285016
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Цемент м400 25 кг"- ID: UA-2026-09-03-011628-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285015
КП "БЛАГОУСТРІЙ-ЯНІВ" ЄДРПОУ: 38011731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цибуля. Вихідний реквізит до вистави "Емігранти"- ID: UA-2026-09-03-011639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285012
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультативні послуги з питань ПМГ- ID: UA-2026-09-03-011634-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285010
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гвоздика, кунжут, лимонна кислота, орегано, паприка солодка, перець чорний горошок, перець...×-
Гвоздика, кунжут, лимонна кислота, орегано, паприка солодка, перець чорний горошок, перець чорний мелений, хмелі сунелі, ванільний цукор
- ID: UA-2026-09-03-011625-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285009
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-03-011633-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285007
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -