-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2026-09-01-010902-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257709
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Проми...×-
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
- ID: UA-2026-09-01-010900-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257707
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка тротуарна, 1000х500х60 мм- ID: UA-2026-09-01-010892-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257700
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки...×-
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки вул. Набережна в с. Застінка Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-09-01-010886-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257697
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394875ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-010887-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257696
Комунальне Підприємство "Слобідсько-Кульчієвецьке" Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради ЄДРПОУ: 42339245ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, т...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі (комплект системи віддаленого керування "Вампір" для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
- ID: UA-2026-09-01-010888-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257695
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний друкуючий пристрій- ID: UA-2026-09-01-010878-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257693
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803709ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (євроруберойд ЕКП)- ID: UA-2026-09-01-010877-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257692
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 24548027ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Газ скраплений для КПП в балоні кг- ID: UA-2026-09-01-010863-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257691
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корзина ритуальна з живих квітів- ID: UA-2026-09-01-010891-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257690
ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403673ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню кисневого генератора MAS OXY -30- ID: UA-2026-09-01-010883-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257689
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 02005852ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасн...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML80E, шасі ZCFA80C1102412103) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).
- ID: UA-2026-09-01-010871-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257688
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 ЄДРПОУ: 14321765ДК 021:2015: 50114000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акустична система 2.0 Defender SPK 270 USB Black (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гуч...×-
Акустична система 2.0 Defender SPK 270 USB Black (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці, деталізований код 32342300-5 Мікрофони та звукові колонки)
- ID: UA-2026-09-01-010882-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257687
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24014538ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-01-010872-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257686
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр" ЄДРПОУ: 40248151ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 09210000-4 Мастильні засоби (Мастило для ремонту автомобільного транспорту)- ID: UA-2026-09-01-010879-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257685
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -