-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-03-000221-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273659
ДК 021:2015: 39263000-3 Канцелярське приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-09-03-000217-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273655
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради ЄДРПОУ: 44343122ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зачастини згідно специфікації- ID: UA-2026-09-03-000219-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273654
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавиці DIMSIDE, з ПВХ- ID: UA-2026-09-03-000214-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ГОСПОДАР" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32844090ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки об'єктів до опалюального сезону (Проведення електотехнічною лабо...×-
Послуги з підготовки об'єктів до опалюального сезону (Проведення електотехнічною лабораторією виміру опору заземлюючих пристроїв, перевірки наявності кола між заземлювачами і заземленими елементами, виміру опору ізоляції проводок, кабелів та апаратів до 1 кВ на об'єктах КНТ "Самарівського району (Перещепинський підрозділ)
- ID: UA-2026-09-03-000215-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273651
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА РЕГІОНАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ САМАРІВСЬКОГО РАЙОНУ " ЄДРПОУ: 26137707ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту Автоматичного гематологічного аналізатора Erba H360- ID: UA-2026-09-03-000213-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273650
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-03-000212-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273649
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування програмного забезпечення ІПК "Місцевий бюджет"- ID: UA-2026-09-03-000211-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273648
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХИЖИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234988ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А-4 (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне. Номенкла...×-
Папір офісний А-4 (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне. Номенклатурна позиція: папір офісний А-4 (ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку)
- ID: UA-2026-09-03-000210-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273647
Управління культури виконавчого комітету Нетішинської міської ради ЄДРПОУ: 23846062ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини, витратні матеріали та інструменти для ремонту і технічного обслуговування...×-
Запасні частини, витратні матеріали та інструменти для ремонту і технічного обслуговування автотранспортного засобу
- ID: UA-2026-09-03-000206-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273645
Димерська селищна рада ЄДРПОУ: 04359488ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа ЛЗП 75 Вт- ID: UA-2026-09-03-000209-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273644
ПТУ №4 м. Полтави ЄДРПОУ: 02547004ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари- ID: UA-2026-09-03-000208-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273643
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для прання та миття (пральний порошок,миючий засіб для миття посуду, ополіскувач,г...×-
Засоби для прання та миття (пральний порошок,миючий засіб для миття посуду, ополіскувач,господарське миле,кульки Бреф, Ваніш)
- ID: UA-2026-09-03-000204-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273642
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зачастини згідно специфікації- ID: UA-2026-09-03-000205-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273641
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з розподілом- ID: UA-2026-09-03-000202-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273640
Військова частина Т0970 ЄДРПОУ: 26641943ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 10:00)
-