-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти- ID: UA-2026-09-01-011075-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257876
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-09-01-011073-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257874
Комунальне некомерційне підприємство"Тульчинський обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 25497160ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сосиски- ID: UA-2026-09-01-011064-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257872
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки з логотипом.- ID: UA-2026-09-01-011065-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257871
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС "ЧЕРЬОМУШКИ" ЄДРПОУ: 35303278ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-011066-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257870
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж Epson WF-5690 (C13T865140) Black- ID: UA-2026-09-01-011063-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257869
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини для військової техніки (спеціального призначення)- ID: UA-2026-09-01-010926-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257868
Військова частина А2943 ЄДРПОУ: 24973457ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-09-01-011059-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257867
Руданська гімназія Шаргородської міської ради Жмеринського району Вінницької області ЄДРПОУ: 26228999ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Затирка фуга код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»- ID: UA-2026-09-01-011048-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257866
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджу Vinga Canon 712/725 (V-L-C712A) 1500 стор.- ID: UA-2026-09-01-011060-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257865
ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)- ID: UA-2026-09-01-011057-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257864
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03500016ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморізи- ID: UA-2026-09-01-011061-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257863
МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ЄДРПОУ: 26532832ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 (CPV): 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (...×-
Код за ДК 021-2015 (CPV): 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Меблі для облаштування пункту незламності (Крісло-шезлонг, бордовий колір)
- ID: UA-2026-09-01-011058-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257861
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач- ID: UA-2026-09-01-011062-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257859
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ ЦЕНТР" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32631821ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення рекламно-інформаційних матеріалів- ID: UA-2026-09-01-011055-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257858
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 92210000-6 Послуги радіомовленняАктивна -