-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Функціональне навчання у сфері цивільного захисту за 12-годинною програмою для 2 працівник...×-
Функціональне навчання у сфері цивільного захисту за 12-годинною програмою для 2 працівників Замовника
- ID: UA-2026-09-03-000398-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273838
КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03335445ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-000396-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273836
ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44005390ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-09-03-000394-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273835
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Біляївської селищної ради Лозівського району Харківської області ЄДРПОУ: 25752405ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові двері ДК 021:2015- 44210000-5- ID: UA-2026-09-03-000403-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273834
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231471ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-03-000400-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273831
Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 39483390ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губка для миття- ID: UA-2026-09-03-000391-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273830
Комунальне підприємство "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02010422ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення- ID: UA-2026-09-03-000395-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273829
Фастівська районна філія Державної установи "Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38568766ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна- ID: UA-2026-09-03-000393-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273828
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба 2,8кг- ID: UA-2026-09-03-000388-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273823
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44800000-8 Фарби, лаки, друкарська фарба та мастикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель 6х40 з ударним шурупом, гофра-труба ПВТ д 20 чорна (100м), шина з'єднувальна...×-
Дюбель 6х40 з ударним шурупом, гофра-труба ПВТ д 20 чорна (100м), шина з'єднувальна 3ф до 63А, гофра-труба ПВТ д32, кріплення для гофри чорне, затискач анкерний 3А, затискач проколюючий, гак універсальний (ДК 021:2015 44530000-4 Крипильні деталі)
- ID: UA-2026-09-03-000384-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273822
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (уайт-спірит 1 л)- ID: UA-2026-09-03-000387-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273821
Бахмацьке комунальне виробниче підприємство "Комунальник" ЄДРПОУ: 32991839ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до холодильного обладнання- ID: UA-2026-09-03-000385-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273820
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування/ перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогне...×-
Послуги з технічного обслуговування/ перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнегасників згідно з вимогами ДСТУ 4297:2004 "Пожежна техніка. Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні умови", ДСТУ EN 3-7:2014, ДСТУ EN 1866-1:2014 та Правилами експлуатації вогнегасників з метою забезпечення їх відповідності і технічним умовам виробника на конкретний вид вогнегасника
- ID: UA-2026-09-03-000383-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273819
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода Моршинська 0,75 негазована- ID: UA-2026-09-03-000381-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273818
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (коло відрізне, с...×-
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (коло відрізне, сверла, дюбель, електроди)
- ID: UA-2026-09-03-000380-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273817
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -