-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертиза кошторисної частини проектної документації по об'єкту: Капітальний ремонт...×-
Експертиза кошторисної частини проектної документації по об'єкту: Капітальний ремонт тротуару по вулиці Чорновола Єрківської селищної ради Звенигородського району Черкаської області із забезпеченням безбар'єрного простору"
- ID: UA-2026-09-03-010199-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283590
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЄРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409358ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
1421 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2026-09-03-010196-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283586
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір магнітів- ID: UA-2026-09-03-010191-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283585
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39720000-5 Неелектричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-03-010189-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283583
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-03-010164-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283582
Іваньківська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26245495ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перець чорний горошок "Мрія".- ID: UA-2026-09-03-010192-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283579
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення технічної документації із землеустрою щодо...×-
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентеризації земель загального користування загальною площею 1.0000 га (код КВЦПЗ 11.08) відведена для цілей поводження з відходами (звалище твердих побутових відходів № 426) , що розташована за адресою: Чернігіська обл, Ніжинський район, на території Бобровицької міської ради, с. Піски.
- ID: UA-2026-09-03-010187-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283578
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка для ламінування- ID: UA-2026-09-03-010165-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283573
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газонокосарка бензинова SEQUOIA SPLM 4000- ID: UA-2026-09-03-010185-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283572
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №26 "Дзвіночок" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21430905ДК 021:2015: 16311000-8 ГазонокосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 34920000-2 Дорожнє обладнання (дорожній пагорб «Берлінська подушка» БП4)- ID: UA-2026-09-03-010172-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283571
ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43988734ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування: Чай. Чай зелений (липа, меліса, м’ята, чебрець). Каркаде. код ДК 021:...×-
Продукти харчування: Чай. Чай зелений (липа, меліса, м’ята, чебрець). Каркаде. код ДК 021:2015 15860000-4
- ID: UA-2026-09-03-010184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283567
Балаклеївська сільська рада ЄДРПОУ: 26489731ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Предметні скельця фоточутливі, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікрос...×-
Предметні скельця фоточутливі, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди; Предметні скельця для цитологічних зразків, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди;Покривне скло 24×50мм, НК 024:2023/031:2024: 15687 покривне скло/w0503900202 - покривне скло для мікроскопічних слайдів
- ID: UA-2026-09-03-010178-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283566
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 02.06.2026 року № 1-19-2026-001247 на стадії провадження ІНШ
- ID: UA-2026-09-03-010177-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283565
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-010173-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283556
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання холодильників- ID: UA-2026-09-03-010180-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283553
Закарпатська обласна рада ЄДРПОУ: 25435963ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -