-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка тримерна 2,0 мм кручений квадрат Сігма; Жилка тримерна 2,0 мм Про Крафт зірка- ID: UA-2026-08-31-005879-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239175
Комунальне підприємство "Водопостачання та водовідведення" Свалявської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 13587366ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло (масло вершкове 73%)- ID: UA-2026-08-31-005855-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239170
Кременчуцька гімназія № 16 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 23554037ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шпаклівки- ID: UA-2026-08-31-005868-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239167
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" ЄДРПОУ: 02139618ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Брикети паливні- ID: UA-2026-08-31-005863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239165
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверні ручки (ДК 021:2015: 44520000-1 — Замки, ключі та петлі)- ID: UA-2026-08-31-005870-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239162
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42603188ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чайник електричний (ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади)- ID: UA-2026-08-31-005872-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239161
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦОЗ-26П_206_ВО: Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновле...×-
ЦОЗ-26П_206_ВО: Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерела викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
- ID: UA-2026-08-31-005878-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239160
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
касова стрічка 57t С- ID: UA-2026-08-31-005866-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239158
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції- ID: UA-2026-08-31-005875-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239157
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)- ID: UA-2026-08-31-005881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239156
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛИНА" ДОБРОСЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32863485ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стакан одноразовий- ID: UA-2026-08-31-005873-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239155
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запасні частини до автомобіля Ford- ID: UA-2026-08-31-005874-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239154
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-005867-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239153
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка габіонна- ID: UA-2026-08-31-005869-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239152
КЗ Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа "Веслувальник" ЄДРПОУ: 40321875ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування «Поточний ремонт благоустрою території фасадної частини...×-
Послуги з інженерного проектування «Поточний ремонт благоустрою території фасадної частини КЗЗСО Лаврівського ліцею Боратинської сільської ради на вул. Шкільній, 1 в с. Лаврів Луцького району Волинської області»
- ID: UA-2026-08-31-005853-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239150
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛАВРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754045ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -