-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14810000-2 - Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-005743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239030
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31440000-2 Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-08-31-005719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239029
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вимірювання опору розтікання контуру заземлення, заземлюючих пристроїв та вимірю...×-
Послуги з вимірювання опору розтікання контуру заземлення, заземлюючих пристроїв та вимірювання опору ізоляції мереж освітлення та електрообладнання; 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-005737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239028
Юріївський центр обслуговування закладів освіти Юріївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 39708345ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 2 тактне- ID: UA-2026-08-31-005733-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239025
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-08-31-005732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239024
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ноутбука Asus, поточний ремонт струменевого принтера Epson, поточний ремон...×-
Поточний ремонт ноутбука Asus, поточний ремонт струменевого принтера Epson, поточний ремонт системного блоку
- ID: UA-2026-08-31-005726-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239023
Летичівська селищна рада ЄДРПОУ: 04404548ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муйфти та супутні вироби- ID: UA-2026-08-31-005742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239021
Комунальне підприємство "Миронівкаводоканал" ЄДРПОУ: 03346644ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брошура, афіша- ID: UA-2026-08-31-005722-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239016
ДК 021:2015: 22150000-6 БрошуриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло автомобільне ( код за ДК 021:2015: 14820000-5 Скло )- ID: UA-2026-08-31-005721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239015
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 14820000-5 СклоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник газу- ID: UA-2026-08-31-005720-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239014
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 38421000-2 Прилади для вимірювання витрати рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пристрій для інфузії- ID: UA-2026-08-31-005695-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239007
Барабойський психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 25933520ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарні керамічні вироби- ID: UA-2026-08-31-005700-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239003
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі житлового будинку садибно...×-
Послуги технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі житлового будинку садибного типу та господарських ( присадибних будівель) за адресою: вул.Кедрова, 14 у м. Запоріжжя за ДК 021:2015 «CPV» 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
- ID: UA-2026-08-31-005713-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239002
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Космічному району ЄДРПОУ: 37573541ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-005703-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239001
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-005705-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239000
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -