-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-001273-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260165
КЗ Національний музей-заповідник М.В.Гоголя ЄДРПОУ: 05534284ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Статуетки, Медалі ДК 021:2015: 39298700-4 — Нагороди- ID: UA-2026-09-02-001293-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260164
Виконавчий комітет Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 04060849ДК 021:2015: 39298700-4 НагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба хакі матова 400мл- ID: UA-2026-09-02-001269-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260163
Військова частина А1807 ЄДРПОУ: 07899653ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ротор Т7 із внутрішньою різьбою радіус 14-25 метрів з встановленням- ID: UA-2026-09-02-001272-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260162
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021-2015 (CPV) 15110000-2 - М’ясо (Четвертинка задня курей-бройлерів охолоджене, Ф...×-
Код ДК 021-2015 (CPV) 15110000-2 - М’ясо (Четвертинка задня курей-бройлерів охолоджене, Філе куряче, охолоджене)
- ID: UA-2026-09-02-001241-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260161
КНП "Івано-Франківський обласний дитячий санаторій "Ясень" імені митрополита Андрея Шептицького Івано-Франківської обласної ради ЄДРПОУ: 01993186ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заклепки- ID: UA-2026-09-02-001264-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260160
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45246390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріп,лаврове листя,сіль йодована- ID: UA-2026-09-02-001266-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260159
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові двері; Металопластикове вікно (1090х1300) мм- ID: UA-2026-09-02-001267-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260158
Сахновецька сільська рада Хмельницької області ЄДРПОУ: 04406785ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок Lenovo A100., 3 штуки- ID: UA-2026-09-02-001260-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260157
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44153116ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири (олія соняшникова рафінована)- ID: UA-2026-09-02-001268-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260155
ГІМНАЗІЯ №2 ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23545558ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-001258-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260154
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне (ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2026-09-02-001263-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260153
Комунальне некомерційне підприємство "Вільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 38809093ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
регенерація картриджа- ID: UA-2026-09-02-001262-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260152
Фінансове управління Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40217584ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідження води питної- ID: UA-2026-09-02-001261-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260151
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 90430000-0 – Послуги з відведення стічних вод (Централізоване водовідведення)- ID: UA-2026-09-02-001281-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260150
Тернопільська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00704913ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -