-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паста Unipak,шпаклівка- ID: UA-2026-09-03-008670-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282068
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Державна та протокольна атрибутика- ID: UA-2026-09-03-008682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282064
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розчин колцеміду, Середовище для культивування, та Розчин трипсину- ID: UA-2026-09-03-008648-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282062
ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-008643-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282061
Відділ культури та туризму Володарської селищної ради ЄДРПОУ: 43929883ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти (сметана, йогурт)- ID: UA-2026-09-03-008652-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282055
КЗ Опорний заклад освіти "Червонослобідський ліцей" ЄДРПОУ: 25668348ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали та комплектуючі для системи водопостачання пункту очищення та роздачі води с.Нов...×-
Матеріали та комплектуючі для системи водопостачання пункту очищення та роздачі води с.Новов'язівське
- ID: UA-2026-09-03-008626-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282053
Комунальне підприємство "Юріївські житлово-комунальні послуги" Юріївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 03342221ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж кондиціонера- ID: UA-2026-09-03-008634-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282052
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Решітка водовідводу- ID: UA-2026-09-03-008639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282051
Вище професійне училище №20 м.Львова ЄДРПОУ: 05536923ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сантехнічні вироби- ID: UA-2026-09-03-008629-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282050
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації на об"єкт : "Капітальний ремонт п...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації на об"єкт : "Капітальний ремонт приміщень будівлі колишньої школи для створення місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за адресою : вул.Йова Борецького митрополита ,67А с.Бірче Львівського району Львівської області " Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-09-03-008651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282048
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування,а саме: сирні продукти- ID: UA-2026-09-03-008637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282046
Сновський ліцей № 1 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 21402116ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папки, ручки, папір, олівці)- ID: UA-2026-09-03-008644-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282044
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41950714ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-008620-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282043
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB-3 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельни...×-
Плита OSB-3 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні)
- ID: UA-2026-09-03-008640-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282042
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект оригінальних чорнил Canon 490- ID: UA-2026-09-03-008646-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282041
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -