-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виконання робіт з проведення аналізу цін по об'єкту: "Капітальний ремонт та мод...×-
виконання робіт з проведення аналізу цін по об'єкту: "Капітальний ремонт та модернізація харчоблоку Камчицького ліцею Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області" за адресою: 68251, Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Камчик, вулиця Троїцька, будинок 154",
- ID: UA-2026-08-31-005936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239224
Камчицький ліцей Саратської селищної ради Білгород – Дністровського району Одеської області ЄДРПОУ: 25814347ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-005938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239222
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнання- ID: UA-2026-08-31-005928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239221
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради "Самбірська центральна лікарня" ЄДРПОУ: 01997461ДК 021:2015: 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Наземна станція керування Wowkulaka в кейсі- ID: UA-2026-08-31-005929-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239220
Військова частина А2171 ЄДРПОУ: 08309566ДК 021:2015: 35710000-4 Системи керування, контролю, зв’язку та комп’ютерні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання продукції, призначеної для відзначення, нагородження- ID: UA-2026-08-31-005927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239219
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІНГУЛЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052548ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-005848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239214
Військова частина А1964 ЄДРПОУ: 08153571ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-005901-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239210
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конструкції бетонні/залізобетонні для колодязів; Конструкції бетонні/залізобетонні для кол...×-
Конструкції бетонні/залізобетонні для колодязів; Конструкції бетонні/залізобетонні для колодязів
- ID: UA-2026-08-31-005883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239209
Військова частина А4959 ЄДРПОУ: 26639202ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-005918-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239208
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники, туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-005903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239207
Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23548491ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-005919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239206
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 33690000-3 Лікарські засоби різні: розчин Ділюєнта (Erba Diluent Diff) 20л Ер...×-
ДК 021: 2015 33690000-3 Лікарські засоби різні: розчин Ділюєнта (Erba Diluent Diff) 20л Ерба Лахема, код за НК 024:2023 43674 - Ізотонічний сольовий розчин, реагент, IVD; лізуючий розчин (Erba lyse Diff) 1 л Ерба Лахема, код за НК 024:2023 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro)
- ID: UA-2026-08-31-005908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239200
Комунальне некомерційне підприємство "Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 38072476ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по повірці (калібрування) та/або перевірці законодавчо регульованих засобів вимірю...×-
послуги по повірці (калібрування) та/або перевірці законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, перевірці метрологічних характеристик ЗВТ, які застосовуються поза сферою законодавчого регулювання та інші види метрологічних робіт (послуг)
- ID: UA-2026-08-31-005909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239198
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації гарячого харчування та постачання страв власного виробництва, а саме...×-
послуги з організації гарячого харчування та постачання страв власного виробництва, а саме: організація обіду офіційних делегацій та гостей міста Болград під час проведення заходів, присвячених відзначенню 205-річниці від Дня заснування міста Болград
- ID: UA-2026-08-31-005907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239197
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа А 12V 10W NARVA- ID: UA-2026-08-31-005906-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239196
ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -