-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільн...×-
Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва, з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (Роботи, пов’язані з реалізацією договорів про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу (зовнішнього електрозабезпечення об’єкта Замовника від місця забезпечення потужності до точки приєднання) на території діяльності СО «Гайсинських ЕМ» АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Гайсинської дільниці III етап.
- ID: UA-2026-08-31-009507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242777
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправка картриджа- ID: UA-2026-08-31-009505-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242775
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з налаштування та впровадження цільового профілю безпеки для автоматизованої систе...×-
Послуги з налаштування та впровадження цільового профілю безпеки для автоматизованої системи класу «1» 4 категорії, де обробляється службова інформація згідно ДК 021:2015 код 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань
- ID: UA-2026-08-31-009504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242774
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюги- ID: UA-2026-08-31-009484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242772
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги 8000 м. куб. твердолистяних порід Дніпровське надлісництво- ID: UA-2026-08-31-009492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242764
ФІЛІЯ "СХІДНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45632138ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, код в Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015 66510000-8 Страхові по...×-
Страхові послуги, код в Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів).
- ID: UA-2026-08-31-009494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242763
Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 3» Харківської міської ради ЄДРПОУ: 25180090ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-08-31-009485-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242762
БЕРЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561976ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
меморіальна таблиця учаснику бойових дій- ID: UA-2026-08-31-009499-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242761
Львівська правнича гімназія ЄДРПОУ: 23888519ДК 021:2015: 44423450-0 Іменні табличкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятори- ID: UA-2026-08-31-009491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242760
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гар...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського,16.)
- ID: UA-2026-08-31-009501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242758
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вібростолік круглий зубочехнічний JG-201- ID: UA-2026-08-31-009486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242757
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02001481ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування офісної техніки. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 50310000-1 - Т...×-
Технічне обслуговування офісної техніки. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
- ID: UA-2026-08-31-009496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242755
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники Шпаклівка старт, Грунтовка- ID: UA-2026-08-31-009482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242754
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зажим для троса нерж. ст. А4 4мм; Трос нерж DIN3060 4мм- ID: UA-2026-08-31-009479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242753
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-08-31-009464-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242752
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -