-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сантехнічні вироби- ID: UA-2026-09-03-008629-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282050
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації на об"єкт : "Капітальний ремонт п...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації на об"єкт : "Капітальний ремонт приміщень будівлі колишньої школи для створення місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за адресою : вул.Йова Борецького митрополита ,67А с.Бірче Львівського району Львівської області " Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-09-03-008651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282048
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папки, ручки, папір, олівці)- ID: UA-2026-09-03-008644-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282044
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41950714ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-008620-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282043
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB-3 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельни...×-
Плита OSB-3 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні)
- ID: UA-2026-09-03-008640-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282042
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект оригінальних чорнил Canon 490- ID: UA-2026-09-03-008646-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282041
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015: 79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного предста...×-
Код за ДК 021:2015: 79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
- ID: UA-2026-09-03-008635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282040
ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА ЄДРПОУ: 45276927ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скло лабораторне, Предметне, Шліфоване, розмір: 25,4x76,2 мм, Товщина: 1 мм, без поля для...×-
Скло лабораторне, Предметне, Шліфоване, розмір: 25,4x76,2 мм, Товщина: 1 мм, без поля для запису, Без покриття
- ID: UA-2026-09-03-008627-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282039
Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька міська лікарня" Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 02000547ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний, Сир ''Голландський''- ID: UA-2026-09-03-008633-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282038
Сокиринський професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548883ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-03-008632-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282037
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Росинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158651ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний для друку (формат А-4)- ID: UA-2026-09-03-008636-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282035
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ламінат 8/32 (Дуб альпійський)- ID: UA-2026-09-03-008631-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282034
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга інтернет провайдера- ID: UA-2026-09-03-008623-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282033
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відро з кришкою- ID: UA-2026-09-03-008614-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282032
ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ П'ЯДИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566867ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термометр ТБ- 80- 50 0+120-1,5-О, термометр ТБ-100- 50 0+120-1,5-О, бобишка БШ-35 G1/2; 38...×-
Термометр ТБ- 80- 50 0+120-1,5-О, термометр ТБ-100- 50 0+120-1,5-О, бобишка БШ-35 G1/2; 38410000-2 - Лічильні прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-008613-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282031
ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -