-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забе...×-
Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
- ID: UA-2026-09-03-011409-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284784
ДОЛИНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23800387ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-011403-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284783
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник- ID: UA-2026-09-03-011396-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284781
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакля, уніпак- ID: UA-2026-09-03-011395-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284780
Комунальне підприємство "Надія" Бабчинецької сільської ради ЄДРПОУ: 34145161ДК 021:2015: 19430000-9 Пряжа та текстильні нитки з натуральних волоконАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Спеціальний модульний центр психологічної підтримки та відновлення з його монтажем- ID: UA-2026-09-03-011207-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284779
Військова частина А0661 ЄДРПОУ: 26605321ДК 021:2015: 44211100-3 Модульні та переносні спорудиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папір кольоровий ксероксний- ID: UA-2026-09-03-011400-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284778
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ Звенигородського району Черкаської області ЄДРПОУ: 04410456ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Органічні добрива (гній ВРХ)- ID: UA-2026-09-03-011393-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284777
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 24430000-7 Добрива тваринного та рослинного походженняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило для EPSON C ST Color- ID: UA-2026-09-03-011383-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284775
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ДІЯЛЬНОСТІ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41092538ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:24951311-8 антифризні речовини- ID: UA-2026-09-03-011392-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284774
ДК 021:2015: 24951311-8 Антифризні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Енергозберігаючі лампи 12 w- ID: UA-2026-09-03-011391-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284773
КП "Аква-сервіс" Великоберезовицької селищної ради ЄДРПОУ: 38248545ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи на будівництво електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи на будівництво електричних мереж для електропостачання електроустановок базової станції зв'язку ТЕ 1140, ТОВ "Лайфселл" , згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-09-03-011349-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284772
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-09-03-011389-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284771
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41818470ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення технічної документації із землеустрою щодо ін...×-
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентеризації земель загального користування загальною площею 1.2529 га (код КВЦПЗ 07.09) відведена під місця поховання (кладовище), що розташована за адресою: Чернігіська обл, Ніжинський район, на території Бобровицької міської ради, за межами с. Браниця.
- ID: UA-2026-09-03-011386-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284770
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет- ID: UA-2026-09-03-011388-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284769
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Анресолі, полиця радіусна- ID: UA-2026-09-03-011354-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284763
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -