-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання...×-
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) – 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-03-011904-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285274
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних т...×-
Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя
- ID: UA-2026-09-03-011897-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285271
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини та комплектуючі до автомобільної техніки, Код ДК 021:2015 34330000-9 - Зап...×-
Запасні частини та комплектуючі до автомобільної техніки, Код ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-03-011603-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285270
Військова частина А0563 ЄДРПОУ: 08124500ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 15:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Терморегулятор- ID: UA-2026-09-03-011889-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285268
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул.Бугаївська в с.Мельник...×-
Поточний дрібний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул.Бугаївська в с.Мельники Золотоніського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-03-011872-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285267
Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області ЄДРПОУ: 04408100ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-03-011887-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285263
Державна спеціалізована установа "Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 02005177ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб Clindamycin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Clindam...×-
Лікарський засіб Clindamycin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Clindamycin – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
- ID: UA-2026-09-03-011868-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285259
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-03-011871-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285255
Коломийський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188671ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СТОМАТОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ- ID: UA-2026-09-03-011879-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285254
Комунальне некомерційне підприємство "Коломийський клініко-діагностичний центр" Коломийської міської ради ЄДРПОУ: 31509861ДК 021:2015: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
DS-7632NXI-K2 відеореєстратор, DS-2CD1047G3H-LIUF відеокамера- ID: UA-2026-09-03-011873-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285252
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбелі, шурупи- ID: UA-2026-09-03-011864-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285248
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі (ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерськ...×-
Сухарі (ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-09-03-011877-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285247
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролети тканинні- ID: UA-2026-09-03-011869-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285246
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на будівництві об’єкта «Виконання заходів...×-
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на будівництві об’єкта «Виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру (стихійного лиха), а саме: капітальний ремонт покрівлі ліцею №1 Подільської міської ради Подільського району Одеської області за адресою: проспект Перемоги, 9-г, м. Подільськ, Подільський район, Одеська область»
- ID: UA-2026-09-03-011861-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285244
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944456ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 42650000-7 Ручні інструменти моторизовані ( бензопила STIHL MS 260 40 см )- ID: UA-2026-09-03-011867-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285242
БІСКОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370030ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -